جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

تقی صمدی: راهپیمایی روز جهانی قدس سکوت مجامع بین المللی در قبال جنایات رژیم وحشی را می شکند - نمایش محتوای خبر

 

 

تقی صمدی: راهپیمایی روز جهانی قدس سکوت مجامع بین المللی در قبال جنایات رژیم وحشی را می شکند

از حضور پویا رسانه ملی نسبت به سال های گذشته اشاره کرد و گفت : شبکه استانی برای پوشش لحظه به لحظه حضور حماسی مردم در اعلان انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی حضوری باقدرت و فراگیر خواهد داشت .
وی با بیان اینکه روز قدس صحنه نمایش  نفرت مسلمانان از رژیم غاصب است گفت: شرارت و نسل کشی و کشتن بی رحمانه کودکان و زنان  در غزه از سوی صهیونیست ها  ، سکوت سران کشور ها و برخورد دوگانه از سویی دیگر خشم و انزجار مسلمانان  را دو چندان کرد.
قائم مقام شبکه تبرستان گفت :  حضور مردم در روز قدس بر ملا کننده ابعاد مختلف سانسور های خبری برخی شبکه های اجیر شده استکبار جهانی از این جنایات وحشی گرایانه و پاسخی محکم بر مواضع سیاست دوگانه زرمداران و زور مداران  سران کشورهای جهان است . 

صمدی  افزود :   روز قدس ،تعیین و اجرای راهبردی  کلان و برجسته امام راحل و سیاست های مقام معظم رهبری در مسائل قدس و منطقه است که باید از طریق رسانه ها به گوش جهانیان رسانده شود .
صمدی از اعلام آمادگی کامل رسانه استانی در نشان دادن حضور با عظمت مردم ولایتمدار استان اشاره کرد وگفت : شبکه تبرستان علاوه بر تولید ویژه برنامه ها پیرامون قدس ، ابعاد مختلف حضور مردم را به صورت زنده از مرکز استان و پوشش کامل رادیویی و تلویزیونی  در سایر شهرستانها را در دستور کار خود دارد .
    همچنین در این نشست حجت الاسلام یوسف پور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز از اعلام آمادگی استان برای برگزاری روز قدس خبرداد و گفت : تمامی امکانات برای برگزاری هرچه با شکوه تر روز قدس و حضور گسترده مردم در این روز فراهم است .
وی با اشاره به اینکه  امروز حضور مردم حضوری حماسی و دندان شکن خواهد بود از رسانه استانی در پوشش این مناسبت ها تقدیر کرد و اذعان داشت : شبکه تبرستان همواره در پوشش مناسبت های شورای هماهنگی به ویژه روز قدس، حضوری گسترده و فعال دارد و خشم وانزجار مردم را به گوش جهانیان میرساند .