سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تقویم مزین به تمثال سرداران شهید مازندران انتشار یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

تقویم مزین به تمثال سرداران شهید مازندران انتشار یافت

حجت الاسلام ˈعباسعلی ابراهیمیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تقویم مذکور بین شرکت کنندگان اردوی راهیان نور توزیع می شود.

وی فضا سازی تبلیغی در اردوگاه شهدای مازندران، تکثیر و توزیع CD-DVD فیلم های دفاع مقدس برای نمایش در اتوبوس، تهیه بسته فرهنگی ویژه برنامه هرشب یک کاروان و طراحی و نصب تمثال سرداران شهید استان به تفکیک شهرستان ها در حسینیه اردوگاه شهدای مازندران را از جمله اقدامات ارشاد و کمیته فرهنگی راهیان نور این استان دانست.

او همچنین از فضاسازی تبلیغی در محل یادمان شهدا والفجر 8 (اروندکنار)، اعزام همکاران و خبرنگاران در قالب کاروان راهیان نور، تخصیص کتاب به شهرستان ها برای تهیه بسته فرهنگی ویزه زائران، برگزاری مسابقه پیامکی از سرزمین ملائک و انتشار فراخوان انتخاب آثار رسانه ای پیرامون راهیان نور به عنوان دیگر فعالیت های ارشاد استان یاد کرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران گفت: یادمان های دفاع مقدس و مشهد شهیدان سال های جنگ تحمیلی اکنون به یک آوردگاه بزرگ فرهنگی- اجتماعی تبدیل شده و جوانان و نوجوانان با حضور در این مکان های مقدس با تجدید روحیه ای مضاعف، سال جدیدشان را آغاز می کنند.

ابراهیمی برگزاری اردوهای راهیان نور را یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین راه های مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن ارزیابی کرد.

وی ادامه داد: سرزمین دفاع مقدس مرز پیوند کربلای خمینی با نینوای حسینی (ع) است. راهیان نور فرصت مناسبی برای آشنایی نسل سوم انقلاب با آرمانهای شهدا و روحیه ایثارگری است.

ابراهیمی یاد آور شد: برگزاری اردوهای راهیان نور ابتکار ارزشمندی بود که در چارچوب منویات رهبر معظم انقلاب به منظور اهتمام به برنامه های فرهنگی در زمینه معرفی فرهنگ جهاد و شهادت صورت گرفت.

مسوول کمیته فرهنگی راهیان نور مازندران به حفظ و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جدید تاکید و خاطر نشان کرد:اردوی معنوی و زیارت سرزمین نور در نشر ارزش های دفاع مقدس و جان نثاری های رزمندگان و شهدای انقلاب اسلامی نقش برجسته ای در این زمینه ایفا می کند.

وی پشتیبانی دستگاه های مختلف در اعزام راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس را ضروری دانست و گفت: این طرح فرهنگی نیاز به حمایت سازمان ها و نهادهای مختلف دارد.