رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

تقویت نگاه رسانه ها به حوزه کودک از اهداف جشنواره ملی مطبوعات بوده است - نمایش محتوای خبر

 

 

تقویت نگاه رسانه ها به حوزه کودک از اهداف جشنواره ملی مطبوعات بوده است

تقویت نگاه رسانه ها در حوزه کودک از ویژگیهای این دوره بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم عزیزاده گرجی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم تقدیر از دست اندرکاران برگزاری جشنواره عنوان کرد:  این جشنواره اثرات مثبتی داشته و تواسنته مطبوعات را به حوزه کودک حساس کند.

وی با تقدیر از اعضای ستاد برگزاری جشنواره افزود: این جشنواره در ابعاد ملی و استانی دارای اثربخشی بوده و تقويت نگاه رسانه ها و مطبوعات به حوزه كودك ونوجوان و حساس كردن افكار عمومي در اين خصوص يكي از ويژگي هاي برجسته  اين جشنواره بود.

دبير جشنواره ملي مطبوعات، خبر گزاري ها و رسانه هاي مجازي كودك ونوجوان خاطر نشان ساخت: جريان سازي، تبليغات موثر رسانه اي و اطلاع رساني افكار عمومي و آگاهي بخشي متخصصين اين حوزه ،بخشي ديگر از فعاليت هاي منحصر به فرد در اين دوره از جشنواره بود كه توانست در جهت تحقق اهداف مورد نظر موثر باشد.

عزيزاده گرجي اظهار داشت: البته كاستي هايي نيز در اين جشنواره وجود دارد كه شناخت آن  مي تواند در بهتر برگزار شدن دوره ي بعدي جشنواره ياري گر باشد.

وي تاكيد كرد: در اين خصوص نياز به برگزاري نشست هاي تخصصي آسيب شناسي است كه فرصت ها و ضعف ها شناسايي شده و برنامه ريزي و تدبير لازم در جهت رفع موانع اتخاذ گردد.