سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تقویت نماز جمعه مانع نفوذ دشمن می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تقویت نماز جمعه مانع نفوذ دشمن می‌شود

امام جمعه شهرستان نور گفت: تقویت نماز جمعه، مانع نفوذ دشمن و سبب اتحاد مسلمانان می‌شود.

تقویت نماز جمعه مانع نفوذ دشمن می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، حجت‌الاسلام سید مهدی امیری‌ارجمند در نشست خبری مطبوعاتی که به مناسبت سالروز نخستین اقامه نماز جمعه برگزار شد، اظهار کرد: یکی از دستاوردها و برکات نظام جمهوری اسلامی همین اقامه نماز جمعه است که بیش از 850 نماز جمعه در کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: ائمه جمعه تریبون‌دار نظام مقدس جمهوری اسلامی و نماز جمعه قرارگاه فرهنگی نظام است.

امام جمعه نور تصریح کرد: رسالت امام جمعه در تفکر رهبر معظم انقلاب، تعریف و تبیین مفاهیم دینی و انقلابی در حوزه سیاست و دیانت برای همه اقشار جامعه در قالب خطبه‌های نماز جمعه است.

این مسؤول شفاف‌سازی در همه امور را موجب نتایج و ثمرات بهتر دانست و افزود: با این امر شهری ایمن و با ایمان و حوزه‌ای پر از تقوی داریم.

امیری‌ارجمند با تأکید بر لزوم تقویت جایگاه نماز جمعه، تصریح کرد: اگر این حوزه تقویت شود، دشمن نمی‌تواند نفوذ کند، به برکت حضور در نمازهای جمعه و جماعات انسان بیمه و هدایت می‌شود.

وی از رسانه‌ها خواست در اجرای رسالت خود با اطلاع‌رسانی و تبیین نماز جمعه و وحدت‌آفرین بودن جایگاه نماز جمعه مردم را به سمت نماز جمعه سوق دهند.

امام جمعه نور گفت: نماز جمعه متعلق به حزب و گروه خاص نیست و همه با توان و ظرفیت بالایی که دارند باید در کار خیر شرکت کنند که بالاترین کار خیر شرکت در نماز جمعه است، زیرا این ظرفیت دشمنان نظام را مایوس و ناامید می‌کند و حضور مردم این ناامیدی را به زوال و نابودی دشمن تبدیل می‌کند.

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان نور نیز در این نشست، اظهار کرد: رسانه‌ها باید در اطلاع‌رسانی به ستاد نماز جمعه کمک کنند.

خسرو سالاری افزود: اخبار نماز جمعه، حضور در نماز جمعه و همچنین توجه دادن مردم به محتوی نماز جمعه مورد انتظار ستاد نماز جمعه و امام جمعه است.

وی با تأکید بر تقویت نماز جمعه، گفت: روز جمعه رزق خداوند به مومنان است و خبرنگاران برای تقویت و جایگاه نماز جمعه تلاش کنند.