جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

تقش رسانه های جمعی در تحقق حماسه سیاسی بی بدیل بوده است - نمایش محتوای خبر

 

 

تقش رسانه های جمعی در تحقق حماسه سیاسی بی بدیل بوده است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈهادی ابراهیمیˈ عصر جمعه با حضور در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی مستقر در ستاد انتخابات استان، افزود: برگزاری انتخابات سالم ، قانونمند با مشارکت حداکثری مردم ازجمله وظایف مهم مجریان انتخابات است و برای تحقق این مهم از هیچ تلاش و کوشسی دریغ نمی شود.

وی با عنوان اینکه تمامی مجریان انتخابات بی طرف و ملاک عمل آنان رعایت و اجرای قانون است، اظهار داشت: در مراحل مختلف انتخابات تلاش شده تا اخبار و اطلاعات مربوط به انتخابات به صورت شفاف و سریع در اختیار افکار عمومی قرار گیرد.

او افزود: برابر گزارش های دریافتی و بازدیدهای میدانی صورت گرفته هیچگونه تخلف انتخاباتی در مازندران دریافت نشده است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران حفظ امانتداری آرای مردم ، قانونمداری ، عدالت محوری و زمینه سازی برای ایجاد پرشور و نشاط در مردم جهت شرکت در این دوره از انتخابات را از دیگر وظایف متولیان امر برشمرد.

وی گفت: مردم با حضور گسترده در پای صندوق های رای حماسه ای بی بدیل در تاریخ نظام اسلامی ثبت کردند.

او افزود: تجمیع قدرت ملی پس از پایان مهلت قانونی انتخابات و تعیین رییس جمهوری درکشور تجلی خواهد یافت.

ابراهیمی گفت: هر میزان حضور مردم در پای صندوق های بیشتر باشد ، به همان اندازه نیز منافع ملی در عرصه بین المللی تامین و تضمین خواهد شد.

وی افزود: تلاش می شود پس از پایان مهلت اخذ رای ، نتایج انتخابات در کمترین زمان ممکن اطلاع رسانی شود.

معاون سیاسی - امنیتی استاندار مازندران با اظهار این که برای برگزاری مطلوب این رویداد مهم سیاسی کشور ، ستاد پیشگیری از جرایم در ستاد انتخابات استان راه اندازی شد ، گفت: با هرگونه تخلف انتخاباتی برابر قانون بشدت برخورد می شود.

هفت هزار و 934 شعبه اخذ رای جمع آوری آرای سه انتخابات ریاست جمهوری ، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس در مازندران را بر عهده دارند.

دو میلیون و 68 هزار و 843 نفر در مازندرن در این دوره از انتخابات واجد شرایط رای دادن هستند.