جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

تقدیر و تشکر نماینده ولی فقیه در استان مازندران از رسانه ملی و استانی - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر و تشکر نماینده ولی فقیه در استان مازندران از رسانه ملی و استانی

.

تقدیر و تشکر نماینده ولی فقیه در استان مازندران از رسانه ملی و استانی

به گزارش روابط عمومی مرکز ، آیت اله طبرسی در این دیدار، طی سخنانی ضمن تجلیل از رسانه ملی و تقدیر و تشکر از مدیر کل صدا و سیمای مازندران گفت: صدا و سیمای مازندران طی چند سال اخیر فعالیت های خوب و چشمگیری داشته که جای بسی افتخار برای ما می باشد. وی افزود؛ ما خدمات فراوان صدا و سیما را هیچ وقت فراموش نمی کنیم چه در کشور چه در استان که با تلاش و کوشش خود توانسته پیام انقلاب را به گوش جهانیان رسانده بخصوص پیام مقام معظم رهبری که بسیار اهمیت داشته و دارد.
نماینده ولی فقیه در استان در ادامه گفت: صدا و سیما جایگاه ویژه ای در جامعه ما دارد همینکه مطالبات مردم را مطرح می کنید و آنچه را که مردم نمي توانند با مسئولین مطرح و درمیان بگذارند شما بعنوان رسانه این کار را انجام می دهید، این خودش یک امتیاز است چرا که معتقدیم رسانه ملی رابط بین مردم و مسئولین می باشد. خوبی صدا و سیما این است که ضمن مطرح کردن مشکلات مردم حقایق را به گوش مسئولین می رساند.
در ابتدای این دیدار آقای مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران ضمن عرض تبریک سال نو و عید نوروز به نماینده مقام معظم رهبری در استان عملکرد و فعالیت های صدا و سیمای مرکز مازندران در سال ۹۵ را برشمرد و گفت؛ الحمداله ما توانستیم آنچه را که سیاست سازمان بود را به شکر خدا پیاده کنیم و فعالیت های خوبی هم در همه زمینه ها چه صدا و چه سیما داشتیم و انشاءاله  با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی و همچنین ماه مبارک رمضان همکارانمان برنامه های ویژه ای تهیه و تدارک دیدند بخصوص برای حضور حداکثری مردم در انتخابات اردیبهشت ماه ۹۶ برنامه هايي داریم که انجام خواهیم داد.