جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تقدیر و تشکر مدیرکل صدا و سیمای مازندران از مدیران،کارشناسان و کارکنان خدوم رسانه استانی - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر و تشکر مدیرکل صدا و سیمای مازندران از مدیران،کارشناسان و کارکنان خدوم رسانه استانی

تقدیر و تشکر مدیرکل صدا و سیمای مازندران از مدیران،کارشناسان و کارکنان خدوم رسانه استانی

بسمه تعالی
مدیران، کارشناسان و کارکنان خدوم رسانه استانی
سلام علیکم
شایسته می دانم تا در نهایت احترام به اهتمام انقلابی و اقدام جهادی شما عزیزان که پابپای مدافعان سلامت، عظمتی از انسانیت، نوعدوستی و احساس مسئولیت را به نمایش گذاشته و با درک رسالت رسانه، یقینا" می توان به شما القابی چون پیک امید و فرشته خبررسان را اطلاق کرد که در نهایت ریسک پذیری، پای به عرصه ای از اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نهاده اید که یادآور انگیزه های جهادی در سالهای دفاع مقدس بود.
از صمیم قلب می گویم که در برابر  خطرپذیری و شهادت طلبی شما، زبانم برای تجلیل، الکن و قلمم قاصر است، اما به حکم وظیفه، بر خود فرض می دانم تا به عنوان مدیر این مجموعه بزرگ، از شما بخاطر این همه ایثار و فداکاری، میدانداری، اثرگذاری،فرهنگسازی  وایجادهمکاری وهمدلی اجتماعی و کمک به کاهش شیوع ویروس کرونا از طریق ترویج فرهنگ قانون پذیری و اعتلای سطح بهداشت، تقدیر و تشکر به عمل آورم.
اینجانب از نزدیک شاهد تلاشها، فعالیتها،خلاقیتها و نیز عبور قهرمانانه از حلقه محدویتها و استفاده بهینه از امکانات موجود، بکارگیری کارشناسان، تهیه برنامه ها، کلیپها، خبرها، گزارشها و مصاحبه های شما با متصدیان و نیز کارشناسان خبره بهداشتی و کادر خدوم پزشکی در جبهه مدافعان سلامت بوده ام و نمی توانم در تکریم از نقش آفرینی بی بدیل شما اغماض کنم.
قطعا" رسانه استانی با اراده طلایی شما، قله های رسالت خود را فتح کرده و اظهار رضایت قاطع شفاهی و مکتوب غالب مدیران و اکثریت قاطع مخاطبان را به خود اختصاص داده و از مرزهای موفقیت و کامیابی به ضرس قاطع  عبور کرده است.
حجم کمی و محتوای کیفی برنامه ها و گزارشات و نیز انعکاس صدای مردم، با استاندارد شبکه های سراسری به اندازه ای توجهات ارزیابان و ناظران درون سازمانی و برون سازمانی و نیز افکار عمومی را جلب کرده که در تمامی جلسات به مدیران رسانه احساس رضایت دست داده و قلبا" اظهار امتنان می کنم.
در پایان جا دارد تا از معاونت های  صدا، سیما و خبر و نیز معاونت های فنی، اداری و مالی، برنامه ریزی، فضای مجازی، صیانت و حفاظت و  نیز واحدهای خدماتی و غیره بخاطر رساندن مرز حضور و بروز نبوغ به ارتفاعات بلوغ رسانه ای و نیز سیر تکاملی برنامه سازی ها تشکر ویژه به عمل آورم و خداوند بزرگ را بخاطر داشتن همکاران خدوم و بصیری مانند شما عزیزان شکرگزار باشم.
آجرک الله فی الدارین
با تشکر و اردات
هادی ابراهیمی مدیرکل صدا و سیمای مازندران