سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تفاهم نامه ۳۸۰ میلیارد ریالی رسانه ملی با استانداری مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تفاهم نامه ۳۸۰ میلیارد ریالی رسانه ملی با استانداری مازندران

تفاهم نامه ۳۸۰ میلیارد ریالی رسانه ملی با استانداری مازندران

این تفاهم نامه در تهران به امضای علیدادی، معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی و احمد حسین زادگان، استاندار مازندارن رسید که تامین اعتبار توسعه و به روزرسانی زیرساخت‌های فنی صدا و سیمای مرکز مازندران، ایستگاه‌های تلویزیونی، رادیویی و تکمیل و توسعه پوشش دیجیتال ۶۰ ایستگاه، راه اندازی نودال، تکمیل دیتا سنتر، HD سازی واحد سیار مرکز و ... از اهداف این تفاهم نامه است.
برای اجرای این تفاهم نامه، سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران ۲۱۰ میلیارد ریال و استانداری مازندران بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال در دو سال هزینه می‌کنند.
استاندار مازندران در این نشست گفت: ایران اسلامی بدنبال دست یابی به سند چشم انداز ۲۰ ساله در افق ۱۴۰۴ کشوری توسعه یافته است، بنابراین جایگاه و دستاورد‌های اقتصادی، علمی و فناوری در منطقه و الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده در روابط بین الملل باید تببین شود.
حسین زادگان افزود: مازندران با ظرفیت‌های فراوان مختلف در کشاورزی، شیلات، صنایع دستی، گردشگری و صنعت، در گام دوم انقلاب اسلامی می‌تواند تاثیر مهمی در ارتقاء این جایگاه و توسعه دستاورد‌ها داشته باشد و در این راه، لازم است امکانات و تجهیزات رسانه‌ای خود را برای ساخت برنامه‌های فاخر و ارائه توانمندی‌ها در کنار دیگر ظرفیت‌ها تقویت کند.
گفتنی است؛ در این نشست هادی ابراهیمی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران و مفیـد غـلامی راد، رئیس سازمـان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز حضور داشتند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ