رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

تغییر تاکتیک و مدیریت بازی عامل اصلی پیروزی کاله جوان بود - - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تغییر تاکتیک و مدیریت بازی عامل اصلی پیروزی کاله جوان بود -

تغییر تاکتیک و مدیریت بازی عامل اصلی پیروزی کاله جوان بود -


سرمربی تیم بسکتبال کاله جوان مازندران گفت: تغییر تاکتیک و مدیریت بازی عامل اصلی پیروزی تیم مقابل نماینده تهران در فینال زیرگروه بسکتبال باشگاه‌های کشور بود.

تغییر تاکتیک و مدیریت بازی عامل اصلی پیروزی کاله جوان بود -

سیدصابر موسوی پس از پیروزی کاله جوان مازندران مقابل امید مهرام تهران در دیدار رفت مرحله نهایی لیگ زیرگروه بسکتبال کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار کرد: بازی سنگین، حساس و تنگاتنگی را مقابل نماینده تهران داشتیم.

وی افزود: در مجموع عملکرد مطلوب و بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد بودیم که با پیروزی نماینده مازندران به کار خود پایان داد.

موسوی با تاکید بر اینکه تیم بسکتبال مهرام تهران جوان، هدفمند با برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم بود، تصریح کرد: در طول هفته گذشته با مشاهده فیلم بازی‌های این تیم بر روی نقاط ضعف و قوت آنها کار کردیم زیرا نسبت به تمام بازی‌های فصل، بازی سنگین‌تر و حساس‌تری را پیش‌رو داشتیم و توانستیم در خانه به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال کاله جوان مازندران تصریح کرد: با هوش و درایت بازیکنان کاله جوان به همراه توانمندی و تغییر تاکتیک در کوارتر چهارم توانستیم روند بازی را در دست بگیریم و در نهایت با مدیریت بازی نتیجه را به سود خود تمام کنیم.

موسوی با اشاره به اینکه در کوارتر نخست بازیکنان کاله جوان بد ظاهر شدند، ادامه داد: توقعم این نبود که شاگردانم در یک کوارتر 23 گل بخورند ولی در کوارتر دوم با دفاع خوب و منسجمی که داشتیم نبض بازی را در دست گرفته و جبران کردیم.

وی با اشاره به عملکرد مطلوب در خط میانی و حمله یادآور شد: در کوارتر سوم با مدیریت لازم توانستیم امتیازات را به سود خود به چرخش درآورده و در کوارتر چهارم با تغییر تاکتیک نتیجه را حفظ کنیم و در راه کسب پیروزی برآمدیم.

موسوی در مورد حمایت بی‌امان تماشاگران و هواداران آملی از تیم بسکتبال کاله جوان مازندران تصریح کرد: بسکتبال‌دوستان آملی بعد از  مدت‌های زیادی بار دیگر با شور و نشاط وارد سالن شهدا شدند.

وی گفت: در این دیدار تشویق‌ هواداران نیز نقش مهمی در پیروزی داشت زیرا بازیکنان از کوارتر دوم با حمایت تماشاگران انگیزه زیادی گرفتند و همه چیز به سود کاله جوان رقم خورد.