جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تعیین 347 صندوق اخذ رای برای انتخابات در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

تعیین 347 صندوق اخذ رای برای انتخابات در آمل

فرماندار ویژه آمل از تعیین 347 صندوق اخذ رای برای انتخابات هفت اسفند در این شهرستان خبر داد.

تعیین 347 صندوق اخذ رای برای انتخابات در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، احمد منفرد در نشست تعیین تعداد و محل استقرار شعب اخذ رای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان آمل، گفت: آمل از شهرهای شاخصی است که برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در آن دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط تلاش دارند.

وی افزود: برنامه‌ریزی دقیق اعضای هیئت اجرایی نسبت به تعیین محل شعب اخذ رأی شهرستان انجام شده و تعداد صندوق‌های اخذ رای مشخص شد.

معاون استاندار مازندران بیان کرد: اهمیت انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی بر کسی پوشیده نیست و لازم است همه دست‌اندرکاران و مجریان انتخابات در شهرستان با جدیت و تلاش، زمینه را برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از میادین مهم و حساس سیاسی است که مردم هفتم اسفند امسال بار دیگر با حضور پرشور در آن نقش‌آفرینی گسترده دارند.

منفرد تصریح کرد: وظیفه ما است که با تمام توان از آرای مردم صیانت و مراقبت کنیم و با حفظ بی‌طرفی برای سلامت برگزاری انتخابات تلاش کنیم و از هر اقدامی که خدشه‌دار شدن روند انتخابات را به‌دنبال دارد، جلوگیری می‌شود.

وی گفت: در نهایت تعداد 347 شعبه اخذ رأی در شهرستان آمل مشخص شد که از این تعداد 137 شعبه در حوزه شهری و 210 شعبه در روستاهای آمل مستقر هستند همچنین 248 صندوق اخذ رای شهرستان آمل ثابت و 99 صندوق سیار هستند.