سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تعهد بابلسر در بازسازی عتبات عالیات 159میلیون تومان است - نمایش محتوای خبر

 

 

تعهد بابلسر در بازسازی عتبات عالیات 159میلیون تومان است

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، عبدالحمید شعبانی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر با بیان اینکه اهمیت بازسازی عتبات و عالیات بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: بازسازی عتبات و عالیات از سال 82 توسط شیعیان سراسر جهان آغاز شد.

وی با بیان اینکه این پروژه بزرگ تاکنون حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، بیان داشت: محبت به اهل بیت یک موهبت الهی است و نصیب هر کسی نمی‌شود.

دبیر ستاد بازسازی عتبات بابلسر با بیان اینکه این ستاد در بابلسر به صورت هیئت امنایی اداره می‌شود، خاطرنشان کرد: فعالیت‌های جدی ستاد در راستای جذب افراد برای جمع‌آوری کمک‌های مردم به بازسازی عتبات عالیات است.

شعبانی تصریح کرد: این ستاد در شهرستان به ریاست امام جمعه که جانشین آن فرماندار بابلسر و مدیریت اجرایی فرمانده سپاه شهرستان و بنده نیز به عنوان دبیر ستاد هستم، فعالیت می‌کند.

شعبانی آگاهی‌سازی و اطلاع‌رسانی از چگونگی انجام فعالیت این ستاد برای مردم را از مهم‌ترین فعالیت این ستاد برشمرد و اذعان داشت: این ستاد در سال 90 مبلغ 54 میلیون تومان،91 مبلغ 49 میلیون تومان و در سال 92 توانست مبلغ 128 میلیون تومان نذورات نقدی، جواهرات و نیز برنج جمع‌آوری کند.

وی با اعلام اینکه استان مازندران توانست رتبه نخست کشوری را در بحث جمع‌آوری نذورات برای بازسازی عتبات عالیات کسب کند، تصریح کرد: شهرستان بابلسر نیز در این امر توانست رتبه سوم استانی را به دست آورد.

دبیر ستاد بازسازی عتبات بابلسر با بیان اینکه سهمیه شهرستان بابلسر در سال‎جاری 159 میلیون و 500 هزار تومان است و گفت: در این راستا کمک به احداث سه پروژه به این شهرستان واگذار شده است.

{jcomments off}