جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تعداد مشترکان برق غرب مازندران نسبت به سال گذشته افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

تعداد مشترکان برق غرب مازندران نسبت به سال گذشته افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، مصطفی سالار صبح امروز در جمع خبرنگاران با تقدیر از مشترکان منطقه به واسطه مشارکت در مدیریت مصرف انرژی گفت: با همکاری خوب مشترکان برق غرب مازندران و البته انجام تعمیرات پیشگیرانه در کنار اقدامات فرهنگی توانستیم تابستان امسال را با کمترین میزان خاموشی به‌ سلامت بگذرانیم.

وی ادامه داد: ساماندهی کلیدهای قدرت (سکسیونر، کات اوت و ...)، پاکسازی سرشاخه‌های درختان مزاحم شبکه‌های برق و همچنین برنامه‌ریزی و استفاده از اکیپ‌های خط گرم و عدم اعمال خاموشی در کنار اقدامات فرهنگی، آگاه‌سازی عمومی در راستای مدیریت مصرف و بهره‌گیری از نرم‌افزارها و فناوری‌های نوین، نقش مهم و انکارناپذیری در گذر از این تابستان داشته است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران از رشد پنج درصدی تعداد مشترکان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: تعداد مشترکان شرکت در 6 ماه نخست سال 93 نسبت به مدت مشابه سال به 492 هزار 241 اشتراک رسید.

سالار با تاکید بر رشد کیفی و کمی خدمات قابل ارائه به مشترکان شرکت همزمان با افزایش تعداد آن‌ها تصریح کرد: بیشترین تعداد مشترکان شرکت در بخش خانگی با 413 هزار و 403 اشتراک و کمترین تعداد مشترکان در بخش صنعتی با 2 هزار و 483 اشتراک است.

وی خاطرنشان کرد: در بین امورهای هشت‌گانه شرکت، امور توزیع برق تنکابن با 93 هزار و 519 اشتراک بیشترین و امور توزیع برق کلاردشت با 19 هزار و 915 اشتراک کمترین تعداد مشترکان شرکت را به خود اختصاص داده‌اند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران در پایان تصریح کرد: 253 هزار و 973 مشترک شهری و 238 هزار و 268 مشترک روستایی از خدمات این شرکت استفاده می‌کنند.

{jcomments off}