جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

تعداد جایگاه های عرضه سوخت چندمنظوره در آمل رو به افزایش است - نمایش محتوای خبر

 

 

تعداد جایگاه های عرضه سوخت چندمنظوره در آمل رو به افزایش است

ابراهیم پوریزدانی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ساخت سه جایگاه جدید عرضه سوخت چند منظوره در شهرستان آمل در دست اقدام است که از این تعداد دو جایگاه مربوط به عرضه فرآورده های نفتی و یک جایگاه دیگر مربوط ˈ سی ان جی ˈ است.

وی افزود: این جایگاه ها به ترتیب در جاده های پرتردد و اصلی آمل به محمودآباد، آمل به فریدونکنار و آمل به چمستان نور در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.

رییس ناحیه پخش فرآورده های نفتی آمل اظهارداشت: با برنامه ریزی صورت گرفته بهره برداری از یک جایگاه تا یکماه آینده و دو جایگاه دیگر نیز تا نیمه نخست امسال انجام خواهد شد.

پوریزدانی، تعداد جایگاه های عرضه سوخت چندمنظوره در شهرستان آمل را هم اکنون 12 جایگاه اعلام کرد و گفت: این تعداد هم اکنون جوابگوی نیاز شهروندان این شهر و نیز مسافران ورودی به این شهرستان است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی افزود: مجوز احداث یک ایجاد جایگاه عرضه سوخت در جاده هراز بعد از تونل وانا به متقاضی آن داده شده و بزودی عملیات اجرایی آن نیز آغاز خواهد شد.

رییس ناحیه پخش فرآورده های نفتی آمل گفت: بیشترین میزان سوخت عرضه شده در یک ماه گذشته در این شهرستان به ویژه در تعطیلات نوروزی مربوط به مسافران ورودی و عبوری از جاده هراز بوده است.