جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

تصویب اعتبار 16 و نیم میلیارد ریالی برای حوادث در فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

تصویب اعتبار 16 و نیم میلیارد ریالی برای حوادث در فریدونکنار

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی فرمانداری فریدونکنار، محمد حسین‌زاده‌لداری در نخستین جلسه کمیته برنامه‌ریزی فریدونکنار گفت: اعتباری بالغ بر 16 میلیارد و 565 میلیون ریال برای  حوادث شهرستان در سال 92 به تصویب رسیده بود.

وی با بیان اینکه همت مضاعف دستگاه‌های اجرایی در جذب اعتبارات سال گذشته باید در اولویت کاری مدیران باشد ابراز امیدواری کرد بتوان پروژه‌های نیمه‌تمام این شهرستان که برای اتمام نیاز به اعتبارات خوبی دارد به سرانجام برسند.

وی تصریح کرد: اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرستان فریدونکنار به 90 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

به گفته حسین‌زاده توزیع اعتبارات تملک سال 93 به صورت متمرکز و با تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اولویت پروژه‌های نیمه تمام به دستگاه‌های اجرایی تخصیص می‌یابد.

وی با بیان اینکه باید انتخاب پروژه‌ها مبتنی بر واقعیات باشد، خاطرنشان کرد: برای حوادث سال 92 شهرستان فریدونکنار 23 پروژه با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد و 565 میلیون ریال تصویب شده است.

فرماندار فریدونکنار با تاکید بر اینکه دستگاه‌های ذیربط باید تا پایان تیرماه نسبت به اتمام پروژه‌ها و جذب اعتبار اقدام کنند، گفت: دستگاه‌های اجرایی برای توسعه همه جانبه شهرستان در ابعاد مختلف برنامه کوتاه مدت و میان مدت خود را ارائه کنند.