جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

تصمیم‌های بدون ملاحظه برای اعلام اسامی مفسدان اقتصادی گرفته شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تصمیم‌های بدون ملاحظه برای اعلام اسامی مفسدان اقتصادی گرفته شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه مرکز مازندران با اشاره به حضور داعش در منطقه و فعالیت‌های که به نام اسلام انجام می‌دهد، اظهار داشت: دشمنان داعش را از قبل تربیت کرده بودند تا در این زمان حساس برای خدشه‌دار کردن اسلام آن را به صحنه برسانند.

وی بیان داشت: چطور است که دشمن نمی‌خواهد حماسه بزرگ شیعیان در اربعین حسینی را حتی برای دقایقی به تصویر بکشد اما صحنه‌ای از قطع کردن سر انسان‌ها را نشان می‎دهد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به سمینار اخیر مبارزه با فساد اداری با حضور سران قوا اظهار داشت: مردم ایران 35 سال است که به دلیل علاقه به نظام، سختی‎ها و تحریم‌ها را تحمل می‌کنند، اما یک عده پیاده نظام دشمن هستند که با دزدی چهره نظام را مخدوش می‌کنند.

وی اظهار داشت: توقع من این است که چه با برگزاری سمینار و چه بدون آن تصمیم‌های بدون ملاحظه برای اعلام اسامی مفسدان اقتصادی گرفته و اسامی آنها به مردم اعلام و از عنوان کردن اسامی آنها به صورت اختصار جلوگیری شود.

طبرسی گفت: شعار مبارزه با فساد اداری را تمام کنید، برای مبارزه با فساد تصمیم‌ بدون ملاحظه گرفته شود.

امام جمعه ساری ضمن قرائت نظر مقام معظم رهبری درباره همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد اداری در جامعه، تصریح کرد: باید یک اقدام اساسی و قاطع علیه فساد صورت بگیرد تا مردم به نظام امیدوار شوند.

نماینده ولی فقیه در مازندران در بخش دیگری از سخنان خود درباره گلایه‌مندی مردم از ادارات، گفت: چرا باید یک شهروند از یک شهر دور در گرما و سرما به ادارات بیاید اما از یک اداره به اداره‌ای دیگر و روزها معطل شود.

طبرسی در پایان یادآور شد: به دفعات عنوان کردم که مسئولان سازمان‌های مرتبط در یک جا جمع شوند و کار مردم را از یک میز به میز دیگر، و در یک روز حل کنند.
{jcomments off}