جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تصفیه‌خانه فاضلاب شهری در غرب شهرستان بابلسر احداث شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تصفیه‌خانه فاضلاب شهری در غرب شهرستان بابلسر احداث شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، مسیب میررمضانی در جلسه مدیریت پسماند در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان بابلسر با بیان اینکه مشکل زباله یکی از دغدغه‌های جدی شهرستان بابلسر است، اظهار داشت: با احداث تصفیه‌خانه فاضلاب شهری در ضلع شرقی شهرستان بابلسر توانستیم مشکلات پسماند خانگی و فاضلاب شهری این بخش را حل کنیم.

وی با اشاره به  اینکه در حال حاضر یکی از مشکلات اصلی ما رفع مشکلات فاضلاب شهری در قسمت غرب این شهرستان است، اذعان داشت: نیاز است در جلساتی که با حضور شهرداران برگزار می‌شود ضمن اینکه برنامه منسجمی برای رفع این معضل در نظر گرفته شود با تخصیص اعتبارات ملی و استانی در جهت رفع آن اقدام کرد.

میررمضانی درباره تفکیک زباله از مبدا با بیان اینکه برای اجرای‌ این طرح با مشکلاتی مواجه هستیم، عنوان کرد: عدم فرهنگ‌سازی در بین خانواده‌ها درباره تفکیک زباله‌های خشک و تر از جمله مشکلات ما بوده که نیاز است در گام نخست با آموزش و فرهنگ‌سازی خانواده‌ها را با خود همراه سازیم.

بخشدار مرکزی بابلسر وجود دوره‌گردها را از دیگر مشکلات در این زمینه دانست و گفت: با رفع موانع موجود بتوانیم معضل شهرستان بابلسر را کاهش دهیم.