جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

تصادف در بابل 8 مصدوم بر جای گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

تصادف در بابل 8 مصدوم بر جای گذاشت

مهدی غلام‌نیا روشن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: در تماس مردمی با اورژانس مبنی بر تصادف پژو 405 با تیلر در جاده گنج‌افروز روشن بلافاصله تکنسین‌های پایگاه دانشگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه تکنسین‌های اورژانس در مدت زمان هشت دقیقه بر بالین مصدومان حاضر شدند، افزود: در این حادثه راننده تیلر که مرد 21 ساله و سرنشین خودرو پژو که دختر بچه 13 ساله بود، به شدت دچار آسیب‌دیدگی شدند.

غلام‌نیا تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس پس از اقدامات پزشکی از قبیل سرمتراپی، اکسیژنتراپی، آتل‌گیری و IV مصدومان را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

وی از سانحه دیگری خبر داد و گفت: در خبری مبنی بر تصادف دو خودروی پراید با یکدیگر در جاده گنج‌افروز چهارراه دوشنبه، بلافاصله تکنسین‌های پایگاه‌های هلیدشت، دانشگاه و قراخیل به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی اورژانس 115 بابل مدت زمان رسیدن نخستین اکیپ بر بالین مصدومان دو دقیقه، دومین اکیپ را هشت دقیقه و سومین اکیپ را بیست و سه دقیقه برشمرد و بیان داشت: این حادثه هشت مصدوم بر جای گذاشت که مصدومان دو دختر بچه هفت و هشت ساله و دو زن 30 و 39 ساله و چهار مرد 44،30 13 و 37 ساله بودند که از ناحیه لگن، قفسه سینه ترومای مچ پا و صورت دچار آسیب‌دیدگی شدند.

غلام‌نیا تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس 115 پس از اقدامات پزشکی، مصدومان را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

وی یادآور شد: اورژانس 115 در این روز 60 ماموریت انجام داده که 28 مورد آن تصادفی بوده است.