جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تصادف در بابل 6 مصدوم بر جای گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

تصادف در بابل 6 مصدوم بر جای گذاشت

مهدی غلام‌نیا روشن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بابل اظهار داشت: طی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر تصادف دو دستگاه خودرو پراید در جاده گنج‌افروز، سه راه گنج‌افروز، بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین‌های پایگاه هلیدشت را به محل حادثه اعزام کرد.

وی مدت زمان رسیدن تکنسین‌های اورژانس 115 بر بالین مصدومان را پنج دقیقه اعلام کرد و افزود: در این حادثه دو مرد 70 و 32 ساله، یک زن 35 ساله و یک دختر بچه سه ماهه مصدوم شدند.

این مسئول تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس 115 زن 35 ساله و دختر بچه سه ماهه را پس از اقدامات پزشکی از قبیل سرمتراپی، اکسیژنتراپی، آتل‌گیری و IV به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند و دو مصدوم دیگر این حادثه پس از اقدامات پزشکی اورژانس 115 حاضر به انتقال به بیمارستان نشدند.

غلام‌نیا افزود: همچنین در تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر تصادف دو موتورسیکلت با یکدیگر در موزیرج، بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین‌های پایگاه دانشگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به اینکه تکنسین‌های اورژانس 115 در مدت زمان هفت دقیقه بر بالین مصدومان حاضر شدند، گفت: در این حادثه دو راننده موتورسیکلت که دو مرد 17 ساله بودند دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه سر، صورت و ترومای کمر شدند.

سخنگوی اورژانس 115 بابل اظهار داشت: تکنسین‌های اورژانس 115 پس از اقدامات پزشکی از قبیل سرمتراپی، اکسیژنتراپی، آتل‌گیری و IV مصدومان را به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند.