رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

تصادف خونین در بابل 2 کشته برجای گذاشت - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تصادف خونین در بابل 2 کشته برجای گذاشت

تصادف خونین در بابل 2 کشته برجای گذاشت


سخنگوی اورژانس 115 بابل با اشاره به وقوع تصادف در بابل گفت: این تصادف خونین موجب مرگ دو نفر و مصدوم شدن دو نفر دیگر شد.

تصادف خونین در بابل 2 کشته برجای گذاشت

مهدی روشن غلام‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار کرد: صبح امروز طی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر تصادف دو خودروی پراید با یکدیگر در بندپی شرقی ایستگاه «تشون»، بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین‌های پایگاه گتاب و بندپی شرقی را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اعلام اینکه در این حادثه مرد 52 ساله دچار صدمه هدتروما شده که حال وی وخیم است، افزود: در این حادثه دو زن 47 و 36 ساله و دو دختربچه پنج ماهه و سه سال و همچنین دو مرد 52 و 37 ساله دچار آسیب شدند.

سخنگوی اورژانس 115 بابل با اشاره به اینکه مصدومان این حادثه از ناحیه کتف، سر، صورت و پای چپ دچار آسیب‌دیدگی شدند، تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس 115 پس از اقدامات پزشکی از قبیل سرم‌تراپی، آتل‌گیری و اکسیژن مصدومان را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

روشن یادآور شد: همچنین طی تماس دیگری با اورژانس 115 بابل مبنی بر تصادف دو خودرو پراید با نیسان در جاده گنج افروز درونکلا شرقی بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین‌های پایگاه هلی‌دشت و دانشگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

وی خاطرنشان کرد: در این حادثه زن 70 ساله بدلیل شدت جراحات در دم جان سپرد و سه مرد 63 ،35 و 34 ساله دچار آسیب دیدگی شدند که تکنسین‌های اورژانس 115 پس از اقدامات پزشکی از قبیل سرم‌تراپی، آتل‌گیری و اکسیژن مصدومان را به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند که یکی از مصدومان به علت شدت جراحات و خونریزی جان باخت.