جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

تصادف خونین در بابل دو کشته برجای گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

تصادف خونین در بابل دو کشته برجای گذاشت

رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 بابل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر تصادف پراید و نیسان در جاده بابل به قائمشهر نرسیده به قراخیل گزارش شد.

'مهدی محمدیان' افزود: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین های پایگاه قراخیل و دانشگاه را به محل حادثه اعزام کردکه در این حادثه مرد 34ساله راننده پراید و مرد 23 سرنشین خودرو پراید از ناحیه سر و صورت و پا و دست دچار آسیب دیدگی شدند و سرنشین دیگر خودرو پراید که مرد 37 ساله به علت شدت جراحات در دم جان سپرد.

وی اظهارداشت : در این حادثه تکنسین های اورژانس 115 تلاش های زیادی ازجمله CPRبرای احیای این مصدوم کردند ولی متاسفانه ثمری نداشت.

وی ادامه داد: مصدومین این حادثه سپس به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند که تلاش های پرسنل این بیمارستان در بابل هم ثمری نداشته است.

محمدیان گفت : دو مصدوم دیگر را تکنسین های اورژانس 115 پس از اقدامات پزشکی ازقبیل سرم تراپی، اکسیژن تراپی، آتل گیری و IV مصدوم را به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند.

وی در بخش دیگری نیز بیان کرد : همچنین شب گذشته در جاده شهید صالحی روستای حاجیکلا بابل سه راه ارمک طی گزارش مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر تصادف عابر پیاده با خودرو گزارش شد .

وی افزود: پس ازدریافت این گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین های پایگاه گتاب را به محل حادثه اعزام کرد.

وی اظهارداشت: دراین حادثه متاسفانه عابر پیاده که مرد 28ساله بود به علت شدت جراحات جان سپرد.

'محمدیان' افزود: تکنسین های اورژانس 115 تلاش های زیادی ازجمله CPR برای احیای این مصدوم کردندولی متاسفانه ثمری نداشت.

رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 بابل اظهارداشت: دراین حادثه خودرو مورد نظر بعد از تصادف از صحنه متواری شده است.

{jcomments off}