جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

تصادف خودروی 206 و زانتیا در آمل یک کشته و 3 زخمی برجای گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

تصادف خودروی 206 و زانتیا در آمل یک کشته و 3 زخمی برجای گذاشت

سخنگوی اورژانس مازندران گفت: تصادف خودروی 206 و زانتیا در منطقه لامیزده جاده آمل به محمودآباد چهار کشته و زخمی برجای گذاشت.

تصادف خودروی 206 و زانتیا در آمل یک کشته و 3 زخمی برجای گذاشت

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، در ساعت 20 و 34 دقیقه شب گذشته دو خودروی 206 و زانتیا در منطقه لامیزده جاده آمل به محمودآباد با یکدیگر برخورد کردند که این حادثه چهار کشته و زخمی برجای گذاشت.

سخنگوی اورژانس مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از ساری با تأیید این خبر، گفت: پس از وقوع این حادثه خبر آن به مرکز پیام اورژانس آمل اطلاع داده و بلافاصله سه دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های کلوده، تلیکسر و آمل یک به محل حادثه اعزام شدند.

ذکریا اشک‌پور با بیان اینکه این حادثه چهار کشته و زخمی برجای گذاشت، اظهار کرد: با برخورد خودروی 206 با زانتیا یک نفر جان‌باخت و سه نفر دیگر زخمی شدند.

وی با بیان اینکه راننده 31 ساله پژو 206 در دم حادثه جان‌باخت و سه نفر از سرنشینان زانتیا مصدوم شدند، تصریح کرد: مصدومان این حادثه آقایان 26،27 و 30 ساله بودند.

سخنگوی اورژانس مازندران در پایان گفت: مصدومان این سانحه رانندگی پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان 17شهریور آمل منتقل شدند.