جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

تصادف‌ در محورهای بابل 17 مصدوم بر جای گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

تصادف‌ در محورهای بابل 17 مصدوم بر جای گذاشت

مهدی محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بابل اظهار داشت: در تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر انحراف موتور‌ سیکلت واقع در جاده گنج‌افروز روستای دار دکاشت بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین‌های پایگاه هلیدشت را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به اینکه مصدومان این حادثه دو مرد 19 و 25 ساله، راننده و راکب موتور سیکلت بودند افزود: این مصدومان از ناحیه سر، دست راست و پای راست دچار آسیب شدند.

محمدیان بیان داشت: همچنین در تصادف پیکان با کامیون در جاده جدید بابل به آمل جنب فروشگاه شهاب، بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین‌های پایگاه امین‌آباد را به محل حادثه اعزام کردند.

رئیس اورژانس 115 بابل گفت: مصدومان این حادثه که سه مرد 27،23 و 21 ساله و راننده و سرنشین خودروی پیکان بودند از ناحیه سر، گردن و پای راست دچار صدمه شدند.

این مسئول عنوان داشت: در گزارش دیگری مبنی بر واژگونی خودرو سمند در کمربندی امیرکلا واقع در مقریکلا، بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین‌های پایگاه امیرکلا را به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: مصدومان این حادثه که دو زن 32 و 19 و یک مرد 13 ساله و پسر بچه هشت ساله و همگی اعضاء یک خانواده بودند از ناحیه سر، فک، صورت و کمر دچار آسیب شدند.

محمدیان تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس 115 پس از اقدامات پزشکی، کلیه مصدومان حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.