رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

تشییع دوشهید غواص آملی روز چهارشنبه برگزار می شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشییع دوشهید غواص آملی روز چهارشنبه برگزار می شود

تشییع دوشهید غواص آملی روز چهارشنبه برگزار می شود


فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل گفت: آیین تشییع وخاکسپاری دو تن از شهدای غواص شهرستان آمل پس از برگزاری مراسم استانی در مرکزمازندران ، روز چهارشنبه در شهرستان آمل برگزار خواهد شد.

تشییع دوشهید غواص آملی روز چهارشنبه برگزار می شود

سرهنگ پاسدار علی خادم در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: آیین تشییع شهیدسیدحسن فاطمی و شهیدسیدمنصورمهدوی نیاکی دو تن از شهدای غواص وساکن شهرستان آمل هستند که پس از تشییع به همراه 28 تن دیگر از شهدای غواص در شهرهای مازندران به آمل بازگردانده خواهند شد و در مراسمی تشییع و خاکسپاری خواهند شد.
وی افزود: مراسم وداع با پیکر پاک این دو شهید آملی شب سه شنبه همزمان با شهادت امام جعفر صادق(ع) در مصلی بزرگ قدس آمل برگزار می شود.
فرمانده سپاه ناحیه آمل به تشییع 20 تن از شهدای غواص در این شهر و با حضور باشکوه و به یادماندهی شهروندان این شهر اشاره کرد وگفت: این حضور با شور وشعور و بصریت آملی ها نشان دهنده ابراز ارادت به آرمان های انقلاب است.
سرهنگ خادم اضافه کرد: مردم ما با حضور ارزشمند و حماسی خود بار دیگر با آرمان های شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید عهد و پیمان بسته و نشان دادند همواره در این مسیر نورانی قرار دارند.
وی با بیان این که واژه شهید زیباترین راز هستی است، افزود: شهدای عزیز ما تمام هستی خود را فدا کرده و در مسیر آرمان ها و ارزش های نظام اسلامی گام برداشتند.
سرهنگ خادم بر بهره گیری از سیره شهدا در راستای سعادتمندی و تعالی افراد جامعه تاکید کرد ویادآورشد: شهدا رفتند و ما باید سیره ، راه و روش ارزشمند این بزرگواران را در برنامه های زندگی خود به نحوی شایسته اجرایی کنیم.
شهرستان آمل در استان مازندران واقع شده ودر پیروزی انقلاب وجنگ تحمیلی بیش از هزار و37شهید تقدیم نظام کرده است.