جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

تشکیل تعاونی مسافربری در میاندورود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل تعاونی مسافربری در میاندورود

تشکیل تعاونی مسافربری در میاندورود


تعاونی مسافربری

تشکیل تعاونی مسافربری در میاندورود

عضو شورای اداری میاندورود با اشاره به نبود تشکل قانونی برای مسافربرهای شخصی در میاندورود از تداوم پیگیری‎ها برای تشکیل تعاونی مسافربری در این شهرستان خبر داد.
اسحاق‌علی کشاورز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود با اشاره به ضرورت ساماندهی مسافربرهای شخصی در این شهرستان، اظهار داشت: تداوم روند کنونی مشکلات و نابسامانی‌های مختلفی را متوجه شهرستان خواهد کرد.

وی با اشاره به تلاش‎هایی که در گذشته برای قانونمند کردن فعالیت مسافربرهای این شهرستان انجام شده بود، افزود: این اقدامات با وجود برخی پیشرفت‎ها به نتیجه مطلوب نرسیده است.

عضو شورای اداری شهرستان میاندورود رانندگان را از اقشار زحمتکش جامعه دانست و بیان داشت: نباید اجازه داد افرادی به عنوان یک مسافرکش اقدامات غیرقانونی مانند مزاحمت برای نوامیس مردم یا مشکلات دیگر را مرتکب شوند.

کشاورز بالابردن خودسرانه کرایه خطوط بین‌شهری و مسیر گهرباران را از دیگر معضلات تاریخی موجود در میاندورود دانست و اذعان داشت: مجموعه این عوامل ضرورت ساماندهی و قانونی کردن فعالیت مسافربرهای شخصی در این شهرستان را به خوبی نمایان می‎کند.

این مسئول به اعلام آمادگی یک سرمایه‌گذار برای در اختیار قرار دادن زمین خود در منطقه چهارراه آزادگان اشاره کرد و ادامه داد: هماهنگی‎های اولیه با وی انجام شده است و پیگیری برای ثبت یک شرکت قانونی و زیر پوشش قرار دادن رانندگان ادامه دارد.

بخشدار مرکزی میاندورود در پایان یکی از راه‎های پیشنهاد شده به رانندگان این خطوط را ثبت شرکت توسط خود آنها با سرمایه‌گذاری همه اعضا دانست و یادآور شد: در صورت استقبال رانندگان از این پیشنهاد، پس از چند سال این شرکت تعاونی پشتوانه زندگی آنها خواهد بود.

به گزارش فارس، شهرستان میاندورود از سال‎های گذشته تاکنون از داشتن یک ترمینال یا شرکت تعاونی بین‌شهری برای تردد مردم به ساری و نکا و نیز بخش گهرباران، محروم بوده است.