سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تشرف بیش از یک‌میلیون مسافر نوروزی به بقاع امامزادگان مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشرف بیش از یک‌میلیون مسافر نوروزی به بقاع امامزادگان مازندران

تشرف بیش از یک‌میلیون مسافر نوروزی به بقاع امامزادگان مازندران


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از تشرف یک‌میلیون و 250 هزار مسافر نوروزی به بقاع امامزادگان استان خبر داد.

تشرف بیش از یک‌میلیون مسافر نوروزی به بقاع امامزادگان مازندران

حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، اظهار داشت: بازرسی و نظارت از عملکرد و اجرای هدفمند طرح نوروزی آرامش بهاری از بقاع متبرکه و امامزادگان مجری این طرح آغاز شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه تمامی شهرهای استان مجری طرح نوروزی آرامش بهاری هستند، افزود: طرح آرامش بهاری در 240 بقعه و امامزاده استان در حال اجرایی است.

علیزاده با اشاره به اینکه بازرسی از اجرای هدفمند طرح نوروزی آرامش بهاری با حضور 6 تیم بازرسی اداره‌کل اوقاف استان صورت می‌گیرد، اضافه کرد: بازرسان اداره‌کل در این بازرسی‌ها نقاط قوت و ضعف شهرستان‌ها در اجرای این طرح ملی را مورد بررسی قرار و پس از دریافت اطلاعات برای جمع‌بندی نهایی به مجموعه اداره‌کل اوقاف مازندران ارائه می‌دهند.

وی با بیان اینکه پس از اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری تعداد زائران و بازدیدکنندگان از اماکن متبرکه استان از افزایش چشمگیری برخوردار بود، ادامه داد: طبق اعلام شهرستان‌ها تاکنون یک میلیون و 250 هزار نفر به زیارت امامزادگان مازندران مشرف شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران متذکر شد: استان مازندران از تعداد زیادی از مسافران در ایام تعطیلات نوروز برخوردار است که از این فرصت می‌توان برای ترویج گردشگری مذهبی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی بهره‌گیری کرد.