جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تشدید برخورد با خرده‌فروشان موادمخدر در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تشدید برخورد با خرده‌فروشان موادمخدر در مازندران

فرمانده انتظامی استان مازندران ریشه بیشتر جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی در جامعه را اعتیاد به موادمخدر دانست و گفت: برای مقابله با این پدیده باید طرح‌های برخورد با خرده‌فروشان موادمخدر تشدید شود.

تشدید برخورد با خرده‌فروشان موادمخدر در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، سردار سید محمود میرفیضی در نشست تعاملی با معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی استان، با اشاره به نقش تعامل و همکاری بین‌بخشی در پیشرفت امور و موفقیت در مأموریت‌ها، وحدت رویه، عملگرایی را سبب تقویت سازمان و ارتقاء کیفی و مطلوب کارکرد پلیس در جامعه برشمرد.

وی با بیان اینکه باید بر فضای مجازی در جامعه اشرافیت داشته باشیم، افزود: باید وضعیت جامعه پیرامونی خود را بسنجیم، زیرا تأثیرگذاری فضای مجازی بر افکار عمومی بسیار زیاد است.

فرمانده انتظامی مازندران، با تأکید بر رصد اخبار و اطلاعات در فضای مجازی و پیگیری آن، بر استفاده از همه ظرفیت‌ها در این بخش تأکید کرد.

وی با اشاره به اینکه حضور به موقع سر صحنه جرم نقش مؤثری در کشف جرم دارد، تصریح کرد: همکاری و تعامل بین‌بخشی عوامل انتظامی در هنگام وقوع جرم می‌تواند در شناسایی و کشف جرم تأثیرگذار باشد.

میرفیضی با اشاره به ضرورت اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و جمع‌آوری معتادان متجاهر، بر همکاری فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها با پلیس مبارزه با موادمخدر در این ارتباط تأکید کرد و افزود: پاکسازی مناطق آلوده نقش مؤثری در کاهش و پیشگیری از جرایم دارد.

وی ریشه بیشتر جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی در جامعه را اعتیاد به موادمخدر دانست و افزود: برای مقابله با این پدیده خانمان‌سوز باید طرح‌های برخورد با خرده‌فروشان موادمخدر تشدید شود.