سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل تا پایان خردادماه - نمایش محتوای خبر

 

 

تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل تا پایان خردادماه

مدیرکل امور مالیاتی مازندران گفت: تمامی مشاغل بند ج حتماً تا پایان خرداد ماه امسال باید اظهارنامه عملکرد سال 94، را تسلیم کنند و این زمان تمدید نمی‌شود.

تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل تا پایان خردادماه

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، از ابتدای خرداد ماه امسال تسلیم اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل همزمان با سراسر کشور در مازندران آغاز شد.

بسیاری از افراد از مراحل تسلیم اظهارنامه مالیاتی آگاهی کافی ندارند و با مراجعه به ادارات مالیاتی نیز اطلاعات کافی در اختیار آنان قرار نمی‌گیرد.

با توجه به اینکه بسیاری صاحبان مشاغل از سواد چندانی برخوردار نیستند و همچنین اطلاع‌رسانی لازم از سوی ادارات مالیاتی صورت نمی‌گیرند این افراد در پیچ و خم ادارات مالیاتی و کافی‌نت‌ها سرگردان هستند و نمی‌دانند چگونه باید این کار را انجام دهند در حالی‌که با اطلاع‌رسانی درست و حتی در طول یک روز این کار قابل انجام است.

مدیرکل امور مالیاتی مازندران در این‌باره با بیان اینکه مراحل تسلیم اظهارنامه به‌صورت الکترونیکی است، گفت: به‌منظور تسهیل و ارائه خدمات به مؤدیان و همچنین با توجه به اعتماد آنان به ادارات مالیاتی این امر در تمامی ادارات سطح شهرستان‌های مازندران انجام می‌شود.

علی‌اکبر حمزه‌ای ادامه داد: تمامی مشاغل بند ج حتماً تا پایان خرداد ماه امسال باید اظهارنامه عملکرد سال 94، را تسلیم کنند و این زمان تمدید نمی‌شود.

وی یادآور شد: امسال مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل از 31 تیرماه به 31 خردادماه تغییر یافت.

مدیرکل امور مالیاتی مازندران در پایان گفت: فرم اظهارنامه الکترونیکی عملکرد سال 94 روی سایت سازمان امور مالیاتی قرارداده شده و صاحبان مشاغل می‌توانند با مراجعه به سامانه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به آدرس www.tax.gov.ir نسبت به ارسال اظهارنامه و پرداخت مالیات به صورت الکترونیکی اقدام کنند.