جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های مسکن مهر در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های مسکن مهر در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، علی نبیان در جلسه شورای مسکن این استان با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات شورا گفت: سرعت در اجرای دقیق پروژه‌ها و بازدید مستمر ناظران بر روند اجرایی آنها باید به عنوان یک اصل قرار گرفته شود.

وی افزود: یکی از نیازهای مهم برای کشورهای توسعه‌یافته و در حال توسعه ایجاد یک سیستم کارآمد شهری در تمام ابعاد بوده که در این میان نقش مسکن به عنوان سرپناه برای هر انسانی در این جوامع می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای داشته باشد.

وی تصریح کرد: از این رو احداث واحدهای مسکن مهر با هدف توسعه و اجرای عدالت به اجرا درآمده تا بتوان از این طریق گام‌های ارزنده‌ای در جهت رشد و شکوفایی جامعه برداشت.

نبیان درباره تعامل دستگاه‌های خدمات‌رسان با دست‌اندرکاران طرح مسکن مهر گفت: طی جلسات منظم و پیگیری‌های مجدانه مسئولان امر، بسیاری از مشکلات با همفکری دستگاه‌ها کمرنگ شده اما برخی چالش‌ها وجود داشته که به دلیل عدم تامین منابع است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران نیز در این نشست خواستار همدلی، وحدت و تعامل مجموعه راه و شهرسازی و دیگر دستگا‌ه‌های خدمات‌رسان شد.

حیدر نوروزی تصریح کرد: نظارت دقیق، تقویت و ارتقای کیفیت ساخت‌وسازها و بهره‌برداری سریع‌تر پروژه‌ها حاصل همدلی و تعامل دستگاه‌های ذی‌ربط است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه شورای تامین مسکن استان و کمیته‌های فنی آن به طور منظم تشکیل و مشکلات مربوط به مسکن مهر در آن طرح و پیگیری می‌شود، تصریح کرد: متولی ساخت مسکن مهر فقط  اداره‌کل راه و شهرسازی نیست و سایر دستگاه‌های اجرایی نیز در این موضوع سهیم بوده پس تعامل و همدلی تمام این دستگاه‌ها با اداره‌کل می‌تواند ما را در تسریع و اتمام نهایی پروژه‌های مسکن مهر یاری رساند.