سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

تسریع در ابلاغ حکم شهردار سلمانشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تسریع در ابلاغ حکم شهردار سلمانشهر

سید امیر حسینی‌جو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  فارس در عباس‌آباد، بر ابلاغ سریع‌تر حکم مجید شعبان‌زاده که 19 آبان سال جاری با اکثریت مطلق آرا از سوی اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار سلمانشهر به استانداری معرفی شد، تأکید کرد.

وی فرماندار عباس‌آباد: تا پایان سال فرصت چندانی باقی نمانده و از زمان آغاز فعالیت شورای چهارم، مدیریت شهرداری با سرپرستی یکی از کارکنان اداره می‌شود بنابراین نقش شهردار در بودجه‌نویسی و برنامه‌ریزی بهتر در سال آینده با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان بسیار اثرگذار است.

به گزارش فارس، بر اساس قانون شوراها، وزارت کشور و استانداری‌ها موظفند پس از 10 الی 15 روز از زمان معرفی شهردار مراکز استان‌ها و شهرها، صلاحیت و یا عدم صلاحیت افراد معرفی شده را برای تصدی‌گری این پست ابلاغ کنند.

سلمانشهر یکی از مراکز اصلی گردشگری در شهرستان عباس‌آباد در غرب مازندران بوده که هرساله پذیرای میلیون‌ها توریست داخلی و خارجی است.

این شهر دارای مناظر طبیعی بسیار زیبا و مناطق ویژه گردشگری همچون غار معروف دانیال است که با برنامه‌ریزی مدون و مدیریت کارآمد می‌توان چشم‌انداز روشنی را برای آن ترسیم کرد.

بی‌شک حضور فردی متعهد، متخصص و کارآمد تأثیر به سزایی در رشد و شکوفایی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این منطقه است و مجید شعبان‌نژاد که دارای تحصیلات عالیه بوده و سابقه ریاست سازمان نظام مهندسی شهرستان عباس‌آباد را در کارنامه خود دارد می‌تواند فردی شایسته برای مدیریت اجرایی شهر سلمانشهر باشد.