رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

تسخیر لانه جاسوسی قبولی در امتحان انقلاب بود - نمایش محتوای خبر

 

 

تسخیر لانه جاسوسی قبولی در امتحان انقلاب بود

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: دانش‌آموزان با تسخیر لانه جاسوسی در امتحان انقلاب اسلامی نمره قبولی گرفتند.

تسخیر لانه جاسوسی قبولی در امتحان انقلاب بود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سیدعلی قاسمی صبح امروز در مراسم راهپیمایی روز 13 آبان در میدان ساعت شهرستان ساری اظهار کرد: دانش‌آموزان در سال 1357 به ندای امام راحل پاسخ مثبت دادند و با حضور خویش ثابت کردند امیدی که امام خمینی (ره) در سال 1342 به آنها داد با پیروزی انقلاب به ثمر نشست.

وی با اشاره به اینکه در روز 13 آبان برگ زرینی از انقلاب اسلامی ایران رقم خورد، افزود: دانش‌آموزان و دانشجویان در این روز با تسخیر لانه جاسوسی ثابت کردند که درس مبارزه با استکبارستیزی را به خوبی فرا گرفته و به نحو مناسب عملیاتی کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران با اشاره به اینکه در روز 13 آبان 1357 در برابر توطئه‌های نظام سلطه به خوبی ایستادگی کرده و زمینه را برای پیروزی نهایی انقلاب در 22 بهمن 1357 آماده کردند، گفت: آمریکا قدرت برتر جهان پیوسته به دنبال آن است که ملت ایران را زیر سلطه خود قرار دهد و این اقدام آمریکا طی 60 سال است که توسط دولت‌مردان این کشور پیگیری می‌شود.

قاسمی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با مردم ایران سابقه 60 ساله دارد، افزود: در کودتا 28 مرداد حق مسلم مردم ایران توسط آمریکا ضایع شد، حمایت از حکومت شاهنشاهی در دوران پهلوی از دیگر ظلم آمریکا به مردم ایران بود.

وی با اعلام اینکه پس از سال 1357 دشمنی آمریکا به مردم ایران همچنان تداوم یافت، بیان کرد: این دشمن دیرینه مردم ایران از سال 1357 به دنبال طرح تجزیه ایران سالمی با حمایت از منافقین، گروه‌های کرد و تجزیه‌طلبان در اقصی نقاط ایران بود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اضافه کرد: طراحی جنگ تحمیلی و به شهادت رساندن جوانان این مرز و بوم از دیگر اقدامات کینه‌توزانه آمریکا بر ضد مردم ایران بود و این کشور استکباری تلاش دارد که ایران را زیرسلطه خویش درآورد.

وی با اعلام اینکه آمریکا اجازه استقلال به هیچ کشوری را نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: آمریکا از فریاد آزادی‌خواهی هراس و ترس دارد.

قاسمی در پایان با بیان اینکه حضور مردم در مراسم راهپیمایی روز 13 آبان امسال ثابت کرد که مردم ایران به تاسی از فرهنگ عاشورایی تحت سلطه زورگویان تاریخ قرار نخواهد گرفت و مردم ایران تربیت شده قرآن‌کریم هستند، گفت: ملت ایران آزاده هست و هیچ‌گاه زیرسلطه کشوری نمی‌رود و در فکر اعمال سلطه به هیچ کشوری هم نیست، نه به کسی ظلم می‌کنیم و نه ظلم می‌پذیریم، مردم ایران انسان‌های آزاده‌ای هستند که متکی بر خدا بوده و از دستور غیر خدا اطاعت نخواهند کرد.