جهش تولید | دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹

تست گیری برای جذب بازیکنان تیم شموشک مازندران از هفته آینده آغاز می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تست گیری برای جذب بازیکنان تیم شموشک مازندران از هفته آینده آغاز می شود

ˈ اسماعیل خزایی ˈ روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : با توافق حاصل شده بین مسوولان و مالک جدید باشگاه شموشک مازندران برای آغاز فعالیت دوباره این تیم پرسابقه و پرآوازه، در حال آماده شدن برای حضور قدرتمند در لیگ فوتبال هستیم.

وی افزود : با پی گیری های فراوان ، تلاش برای احیای تیم فوتبال شموشک مازندران به بار نشست و این تیم با سرمربیگری ˈ علی عسگری ˈ از هفته آینده تمرینات تست گیری برای جذب بازیکن را برای شرکت درمرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور در فصل آینده این رقابت ها آغاز خواهد کرد.

سرپرست باشگاه شموشک نوشهر گفت : در مرحله نخست اولویت با جذب بازیکنان مستعد بومی است ولی با توجه به رقابت های پیش رو و اهمیت صعود به لیگ دسته دو ، جذب بازیکنان تاثیرگذار از تیم های حاضر در لیگ یک و دو نیز در دستور کار ما قرار دارد.

وی با اشاره به فرصت حدود چهار ماهه تا شروع مسابقات لیگ دسته 3، افزود: بعد از انتخاب بازیکنان مورد نظر سعی خواهیم کرد تا با حضور در اردوهای مختلف بتوانیم یک تیم قدرتمند و هماهنگ را برای بازی های لیگ آماده کنیم.

او ادامه داد : تلاش و جدیت ما بر این است تا تیم در جایگاه مناسبی قرار گیرد و در فصل بعدی نیز با پشتیبانی ها و حمایت های همه جانبه طرفداران پرشور بتوانیم راه صعود به لیگ دسته دوم را فراهم کنیم.

خزایی گفت : تمرینات این تیم در زمین فوتبال ˈ چلک ˈ انجام خواهد شد و برای مسابقات ورزشگاه شهدای نوشهر با همت مسئولان ورزش و جوانان در اختیار این تیم قرار می گیرد.

وی افزود : برای سال جاری پیش بینی می شود بیش از پنج میلیارد ریال برای حضور در لیگ نیاز باشد.

خزایی برلزوم ارتقای جایگاه و پایگاه فوتبال نوشهر تاکید کرد و گفت : با راه اندازی تیم های جوانان و امید این باشگاه قادر خواهیم بود تا با بازیکن سازی در باشگاه شموشک مازندران در آینده از ظرفیت این باریکنان بهتر و شایسته استفاده کنیم.

وی افزود: ˈوحید پورکلهرˈ به عنوان مدیر جدید باشگاه شموشک مازندران سعی دارد به دور از مسایل حاشیه ای با ایجاد بسترهای لازم به پیشرفت و رسیدن به جایگاه واقعی فوتبال مازندران در کشور کمک کند.

شموشک نوشهر در دوران مرحوم درویش در جایگاه مناسبی قرار داشت و بازیکنان برجسته ای همچون ˈرحمان احمدیˈ ،ˈ محسن بنگرˈ ، ˈمیثم بائوˈ ،ˈ محمدرضا خلعتبریˈ ، ˈسهراب انتظاریˈ ، ˈمحسن یوسفیˈ ،ˈ ابوذر رحیمیˈ و ˈسید میثم حسینیˈ را به فوتبال کشور ارایه کرد.