جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

تساوی خانگی شهروند ساری مقابل شهید منصوری قرچک - نمایش محتوای خبر

 

 

تساوی خانگی شهروند ساری مقابل شهید منصوری قرچک

به گزارش خبرگزاری فارس از  ساری، هفته چهارم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با دیدار دو تیم شهروند ساری مقابل شهید منصوری قرچک به کار خود پایان داد.

در این دیدار که در سالن ورزشی سرپوشیده سیدرسول حسینی مرکز مازندران پیگیری شد، دو تیم شهروند ساری و شهید منصوری قرچک در پایان این مسابقه با نتیجه تساوی 3 بر 3 به تقسیم شدن امتیازات رضایت دادند.

شهروند ساری که با هدایت سیدمهدی ابطحی وارد زمین شد توانست در مقابل حریف پایتخت‌نشین خود به یک امتیاز با ارزش دست پیدا کند.

محمود لطفی، محمدرضا کرد و امیرحسین رسولی گل‌های تنها نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال کشور را به ثمر رسانده و در مقابل شاگردان رضا داورزنی سرمربی تیم شهید منصوری قرچک با 2 گل پیمان حفیظی و تنها گل حمید نصیری با تساوی این دیدار خارج از خانه را به پایان رساندند.

امیرحسین رسولی از شهروند ساری تنها دارنده کارت قرمز این مسابقه بود که مستقیماً با دستور داور از زمین اخراج شد و همچنین محمدرضا کرد و جواد منتظر دو اخطاری این دیدار بودند.

با پایان هفته چهارم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور شهروند ساری با دو باخت، دو تساوی و کسب دو امتیاز در رده دوازدهم جدول 14 تیمی مسابقات جای گرفته و شهید منصوری قرچک نیز با پنج امتیاز در رده هفتم جای دارد.