سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

ترویج فرهنگ بسیجی زمینه‌ساز رفتار جهادی است - نمایش محتوای خبر

 

 

ترویج فرهنگ بسیجی زمینه‌ساز رفتار جهادی است

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، بابک شمس‌ناتری در حاشیه دیدار مسئولان این شهرستان با جانباز اهل فرهنگ و هنر شهرستان نوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بسیج از یادگاری‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: این یادگار ارزشمند باید با‌صلابت و مستحکم‌تر از گذشته باشد.

وی افزود: فرهنگ بسیج و بسیجی‌زیستن باید در جامعه نهادینه شود و این فرهنگ می‌تواند زمینه‌ساز مدیریت و رفتار جهادی در جامعه باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر اظهار داشت: قدرت این فرهنگ همان همت مضاعفی است که در سال‌های دفاع مقدس آن را اثبات کردند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مستحکم و مقاوم است.

وی بیان کرد: فرهنگ ایثار و ترویج آن باید در جامعه نهادینه شود، چراکه این فرهنگ ما را در مقابل هجمه‌های جنگ نرم واکسینه می‌کند.

شمس‌ناتری بر ضرورت تجلیل و تکریم از جانبازان تاکید کرد و ابراز داشت: بسیجی باید همیشه به یاد شهدا، آزادگان، جانبازان، ایثارگران و مسیر و آرمان‌های آنها باشد.

وی با بیان اینکه بسنده کردن تنها به روز و هفته بسیج بی‌مهری و کم‌لطفی است، گفت: فرهنگ بسیجی در کار و زندگی باید لحاظ شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر خاطرنشان کرد: به همت کانون بسیج هنرمندان، همکاری بنیاد شهید و پایگاه مقاومت بسیج اداره ارشاد نوشهر این بازدیدها در طول سال انجام می‌شود.

{jcomments off}