جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

ترویج بی‌بندباری مهم‌ترین کارکرد برنامه‌های ماهواره‌ای است - نمایش محتوای خبر

 

 

ترویج بی‌بندباری مهم‌ترین کارکرد برنامه‌های ماهواره‌ای است

نخستین همایش استانی نقش شبکه‌های ماهواره‌ای در تغییر هویت اجتماعی و سبک زندگی جوانان شامگاه پنجشنبه با حضور استاد برجسته ارتباطات دانشگاه تهران و جمعی از مسئولان و دانشگاهیان در مجتمع فرهنگی هنری غدیر محمودآباد برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد در ابتدای این همایش با تقدیر از حضور مسئولان در این مراسم بیان کرد: یکی از ابزارهای اصلی دشمنان در جنگ نرم شبکه‌ها و برنامه‌های ماهواره‌ای است و این برنامه‌ها اهداف ضداخلاقی و ضد فرهنگی و ضددینی خود را در پوشش برنامه‌های سرگم کننده به مخاطبان خود منتقل می‌کنند.

حمیدرضا کوزه‌گر خاطرنشان کرد: یکی از وظایف دستگاه‌های فرهنگی و از جمله این همایش آگاهی‌بخشی به جامعه در جهت شناخت بهتر کارکردهای برنامه‌های ماهواره‌ای است.

وی مهمترین اهداف و کارکردهای شوم برنامه‌های ماهواره‌ای را ترویج بی‌بندباری، ترویج بدحجابی، ترویج رفتار فردگرایانه و زندگی مصرفی، دین‌ستیزی، مقابله با فرهنگ بومی و ارزش‌های دینی و اسلامی و از بین بردن فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد.

کوزه‌گر گفت: با برخورداری از فرهنگ اصیل اسلامی و با تکیه بر اسلام ناب محمدی و تبیین برنامه‌های مناسب مطابق با مقتضات زمان و بالا بردن سطح آگاهی‌های جامعه می‌توان تمامی توطئه‌ها و دسیسه‌های رسانه‌ای و فرهنگی دشمنان را نقش بر آب کرد.