سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

تروریست‌ها خواب ناامن کردن کشور را به گور می‌برند - نمایش محتوای خبر

 

 

تروریست‌ها خواب ناامن کردن کشور را به گور می‌برند

امام جمعه بابل گفت: تروریست‌ها خواب نا امن کردن کشور را به گور می‌برند.

تروریست‌ها خواب ناامن کردن کشور را به گور می‌برند

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، حجت‌الاسلام حسن روحانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار کرد:
31 مرداد سالروز به آتش کشیدن مسجدالاقصی توسط صهیونیست‌های خبیث و روز جهانی مسجد است.

وی با اشاره به اینکه باید در این روز توجه به مسجد معطوف شود، افزود: باید در این روز اهمیت و جایگاه مسجدالاقصی برای جامعه اسلامی تجدید شود و جهان اسلام هوشیارانه برای دفاع از این مکان مقدس و قبله نخست جهان اسلام، عزم را جزم کند.

امام جمعه بابل تصریح کرد: مسجد نخستین کانون اجتماعی است که در اسلام شکل گرفت و محل اجتماع مسلمانان در حوزه‌های مختلف بود لذا ما مدیون مساجد هستیم و مساجد بر ما حق دارند زیرا به جامعه اسلامی برکات معنوی رساندند.

وی با بیان اینکه مسجد مسلمانان را منسجم و قلب‌های مسلمانان را به هم پیوند می‌زند، خاطرنشان کرد: جامعه با نماز جماعت و جمعه با هم پیوند داده می‌شود.

وی یادآور شد: در روزهای اخیر خبرهای متعدد از تلاش دشمن برای ناامن کردن شهرهای مرزی برای ورود گروه‌های تروریستی تکفیری به درون مرزهای جمهوری اسلامی می‌رسد.

امام جمعه بابل ادامه داد: دشمنان به آنها پول می‌دهند تا با یک انفجار، در کشور ناامنی ایجاد کنند و هدف آنها شکست محور مقاومت است اما حضور قدرتمندانه جمهوری اسلامی تمام تلاش‌های آنها را به شکست تبدیل کرد.

روحانی با اشاره به اینکه دشمنان سعی کردند تا گروهک مرده منافقین را توسط سرویس‌های اطلاعاتی غربی و آل‌سعود با همایشی در پاریس زنده کنند و هزینه‌های کلانی از سوی آل‌سعود به این گروهک پرداخت شد، اضافه کرد: آنها برای حمایت از منافقین از شیخ ساده‌لوح فایلی صوتی در حمایت از این گروهک تروریستی منتشر کردند تا با طرح‌ریزی بتوانند در کشور ناامنی ایجاد کنند.

وی اظهار کرد: گروه مرده حزب دموکرات کردستان را نیز با پرداخت پول‌های کلان احیا کردند، این گروه سعی کردند با حرکت‌های تروریستی در بعضی از شهرها به جمهوری اسلامی ضربه بزنند تا نعمت امنیت را از کشور بگیرند که تمام تلاش‌های نظام اسلامی از کانون مقاومت سوریه به داخل کشور معطوف شود.

روحانی با بیان اینکه طراحی این صحنه‌ها تنها خواب و خیال پریشان است، گفت: گروه‌های تروریستی که زمانی در اوج اقتدار بودند و گروه گروه نیروهای انقلاب را ترور می‌کردند، امروز دچار فرتوتی و فلاکت شدند و نمی‌توانند کاری از پیش ببرند زیرا مشت قدرتمند جمهوری اسلامی با تجربه و تجهیزات قوی‌تر تمام تلاش‌های آنها را بی‌اثر می‌کند.