جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تردد 19 میلیون خودرو در مازندران/ثبت حدود 9 میلیون نفرشب اقامت - نمایش محتوای خبر

 

 

تردد 19 میلیون خودرو در مازندران/ثبت حدود 9 میلیون نفرشب اقامت

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: تاکنون بیش از 19 میلیون تردد را در استان داشته‌ایم که دارای رشد دو درصدی بوده و با این میزان رشد، کاهش تصادفات در استان گزارش شده است.

تردد 19 میلیون خودرو در مازندران/ثبت حدود 9 میلیون نفرشب اقامت

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، علی نبیان پیش از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران که با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد، اظهار کرد: ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در 22 شهرستان مازندران کار اجرایی خود را از 27 اسفندماه سال قبل در پیش گرفتند و اقدام به خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی و هم‌استانی‌ها کرده است.

وی افزود: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون حضور همه همکاران را در ستاد برای خدمت‌رسانی شاهد هستیم و نشان‌دهنده این است که همه با جدیت به سمت و سویی حرکت می‌کنند تا بهترین خدمات را ارائه دهند.

معاون عمرانی استاندار مازندران ادامه داد: حضور خبرنگاران در ستاد اجرایی خدمات سفر آرامشی به مسافران نوروزی می‌دهد، چرا که با انتشار گزارش و ارسال اخبار مردم را از وضعیت استان آگاه می‌کنند.

نبیان با بیان اینکه تشکیل نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی در سراسر استان سبب جذب هرچه بیشتر مسافران و اقامت آنها در استان شد، گفت: تا روز گذشته 5 میلیارد تومان فروش از نمایشگاه‌ها و بازارچه صنایع دستی گزارش شده است.

وی اظهار کرد: تاکنون بیش از 19 میلیون تردد را در استان داشتیم که رشد 2 درصدی را در تردد استان شاهد هستیم و با این میزان رشد، کاهش تصادفات در استان گزارش شده است.

معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه بالغ بر 8 میلیون و 995 هزار 67 نفر شب اقامت را تا 10 فروردین‌ماه در استان شاهد بودیم، گفت: این میزان رشد هشت درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

نبیان ادامه داد: حضور 2 میلیون و 355 هزار نفر شب اقامت را در روستاها داشته‌ایم که جای تقدیر از کمیته روستایی دارد.

معاون عمرانی استاندار مازندران در پایان با اشاره به اینکه از 6 محور مواصلاتی پرتردد در کشور، سه محور در مازندران است، گفت: تکمیل راه‌های مواصلاتی باید در دستور کار دولت قرار گیرد.