جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تردد روان در محورهای مواصلاتی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تردد روان در محورهای مواصلاتی مازندران

سرپرست پلیس‌راه مازندران گفت: به‌دلیل بارش برف شب گذشته ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و سوادکوه لغزنده بوده و در حال حاضر تردد در این محورها عادی و روان است.

تردد روان در محورهای مواصلاتی مازندران

محمدرضا خسرویان درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران جریان دارد و مشکلی از نظر جوی وجود ندارد.

وی افزود: به‌دلیل بارش برف شب گذشته ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و سوادکوه لغزنده است که خودروها برای تردد از این مسیرها حتماً باید به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ مجهز باشند.

سرپرست پلیس‌راه مازندران بیان کرد: با توجه لغزنده بودن ارتفاعات محورهای مواصلاتی استان توصیه به افراد این است که از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

این مسؤول تصریح کرد: آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

خسرویان در بخش دیگری از سخنان خود در مورد اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: تردد انواع تریلر از محور هراز و تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است.

وی به ممنوع بودن تردد انواع کامیون و کامیونت به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 22 جمعه 19 آذرماه از محور هراز، یادآور شد: تردد انواع تریلر به‌جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 22 جمعه 19 آذرماه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

سرپرست پلیس‌راه مازندران در مورد یک‌طرفه محور کندوان، افزود: در حال حاضر هنوز تکلیف یک‌طرفه شدن این محور مشخص نشده و در صورت بروز ترافیک این محدویت اعمال می‌شود.

این مسؤول با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

خسرویان در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.