جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تردد در جاده های مازندران عادی و روان و شرایط جوی ابری و خشک است - نمایش محتوای خبر

 

 

تردد در جاده های مازندران عادی و روان و شرایط جوی ابری و خشک است

و از رانندگان خواست تا قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
سرهنگ ˈجعفر محمدنژادˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری گفت: بر اساس گزارش هواشناسی استان از عصر امروز سه شنبه شاهد کاهش محسوس دما و سرما در محورهای کوهستانی حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران خواهیم بود که بارش در ارتفاعات بصورت باران و برف خواهد بود.

وی اظهارداشت: روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری بارش پراکنده باران و برف در ارتفاعات بویژه در جاده های کوهستانی استان تداوم خواهد داشت.

وی بیان داشت: به منظور افزایش ایمنی ، ایجاد کشش و آسان سازی عبور و مرور وسائط نقلیه، اعمال محدودیت های ترافیکی از ظهر روز چهارشنبه 29 آبان ماه جاری در محورهای مواصلاتی استان آغاز و تا پایان روز اول آذر ماه ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: علی رغم برخی تغییرات آب و هوایی در چند روز اخیر در مناطق کوهستانی حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران، هم اکنون سطح جاده های مواصلاتی این حوزه ابری و خشک است.

وی افزود: با این وصف رانندگان در محدوده ارتفاعات لاریجان در جاده هراز ، ولی آباد در جاده چالوس و گدوک در جاده فیروزکوه شاهد ابری بودن هوا و برخی نقاط مه گرفتگی مسیر خواهند بود.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مازندران را دارند خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه ها و هشدارها ، پلیس را در برقراری نظم و انضباط ترافیکی و پیشگیری از حوادث ناگوار یاری کنند.

سرهنگ محمدنژاد به رانندگان هشدار داد با سرعت مطمئن در محورها حرکت کنند تا دچار سانحه نشوند.

وی همچنین با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی ، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره تلفن 71-3287070-0151 و 2182934-0151 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در مازندران وجود دارد.