جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

ترافیک پرحجم در جاده‌های مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک پرحجم در جاده‌های مازندران

ترافیک پرحجم در جاده‌های مازندران

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، رییس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه ترافیک در جاده های ارتباطی استان پرحجم گزارش شده است گفت : در جاده هراز محدوده پارک جنگلی آمل و محدوده هزارچم سیاه بیشه ترافیک نیمه سنگین است.
سرهنگ قدمی افزود: رفت و آمد انواع وسیله نقلیه درجاده‌ هراز محدوده آب اسک به سمت رودهن و جاده چالوس از مرزن آباد به کرج عصر روز‌های ۱۶ و ۱۷ فروردین یک طرفه می ‌شود.

وی افزود: رفت و آمد همه وسایل نقلیه موتوری از ساعت ۱۲ تا ۳ بامداد روز جمعه ۱۷ فروردین از کرج به  چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد وشدانواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۳ بامداد در همین روز از چالوس به کرج یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه ممنوعیت آمد وشد وسایل نقلیه سنگین در جاده چالوس و هراز از جمله تریلر، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی، ادامه دارد، گفت: آمد وشد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه ۱۷ فروردین از تهران به آمل و بر عکس ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران افزود: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۱۷ فروردین تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه  آمد وشد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از آب اسک تا رودهن یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود: آمد وشد انواع کامیون، کامیونت و تریلر از ساعت ۶ تا ۲۴ روز ۱۷ فروردین در جاده سوادکوه از تهران به قائمشهر و بر عکس ممنوع می‌شود.

وی گفت: آمد وشد هر نوع موتورسیکلت بجز موتورسیکلت‌ های انتظامی و امدادی در این مدت در جاده‌ های چالوس، هراز، سوادکوه از ساعت ۱۲ ظهر پنجشنبه ۱۵ فروردین تا ۶ صبح شنبه ۱۸ فروردین ممنوع است.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه رفت و آمد انواع کامیون و کامیونت تا اطلاع ثانوی در جاده هراز ممنوع است، گفت: محدودیت های ترافیکی امروز در دیگر جاده های مازندران اعمال نمی شود.

وی افزود: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره ‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌ های مازندران است.