جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

ترافیک نیمه سنگین در جاده های مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک نیمه سنگین در جاده های مازندران

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، رییس پلیس راه مازندران طی اطلاعیه ای با اشاره ترافیک نیمه سنگین در جاده های هراز ، سوادکوه و کندوان گفت : برای تسهیل در رفت و آمد خودروها در روزهای پایانی هفته ، محدودیت ترافیک در این جاده ها اعمال می شود .

ترافیک نیمه سنگین در جاده های مازندران


به گزارش خبرگزاری  صدا و سیما ، رییس پلیس راه مازندران طی اطلاعیه ای با اشاره ترافیک نیمه سنگین در جاده های هراز ، سوادکوه و کندوان گفت : برای تسهیل در رفت و آمد خودروها در روزهای پایانی هفته ، محدودیت ترافیک در این جاده ها اعمال می شود .
سرهنگ محمدنژاد با بیان اینکه تردد انواع کامیون در جاده هراز ساعت 8 تا 24 امروز ، فردا و جمعه ممنوع است افزود : این جاده از ساعت 15 تا 24 دوشنبه عید سعید قربان نیز از بالای آب اسک به سمت رودهن یکطرفه است . وی با اشاره به ممنوعیت تردد تریلی در جاده سوادکوه ساعت 8 تا 24 امروز و جمعه گفت : جاده کندوان نیز ساعت 18 تا یک بامداد جمعه و دوشنبه از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شود.
رییس پلیس راه مازندران با اشاره به بارش شدید باران و لغزندگی جاده ها به رانندگان توصیه کرد با سرعت مطمئن و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در جاده های ارتباطی استان تردد کنند .