جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

ترافیک نیمه‌سنگین مبادی خروجی مازندران در محور هراز - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک نیمه‌سنگین مبادی خروجی مازندران در محور هراز

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران گفت: هم‌اکنون تردد در مناطق بالادست محور هراز روان است، ولی شاهد ترافیک نیمه‌سنگین در مبادی خروجی مازندران در این محور هستیم.

ترافیک نیمه‌سنگین مبادی خروجی مازندران در محور هراز

علی نوری‌پور دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: هم‌اکنون ترافیک در مناطق بالادست محور مواصلاتی هراز روان بوده و تردد در آن عادی است.

وی افزود: در مبادی خروجی مازندران در محور مواصلاتی هراز همانند منطقه نارنجستان، پارک جنگلی میرزا کوچک‌خان و پل چلاو ترافیک نیمه‌سنگین است.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران با اعلام اینکه هم‌اکنون آسمان در محور هراز نیمه‌ابری است، اضافه کرد: روز گذشته جاده مواصلاتی هراز به دلیل حجم زیاد تردد یک‌طرفه شد و بلافاصله با خروج بار ترافیکی خودروها از تهران به سمت آمل به روند گذشته بازگشت.

این مسئول با اشاره به اینکه عصر امروز نیز محور هراز یک‌طرفه می‌شود، تصریح کرد: تخلیه بار ترافیکی در این جاده از مهم‌ترین اهداف است.

نوری‌پور با اعلام اینکه رانندگانی که قصد تردد در جاده هراز را دارند احتیاط را سرلوحه کار خود قرار دهند، گفت: داشتن صبر و حوصله، عدم سبقت بی‌جا، گوش سپردن به اوامر مأموران انتظامی و راهداران از سوی مسافران می‌تواند سفری ایمن و کم‌خطر را رقم بزند.