جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز

ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز


رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران از تلاش راهداران برای روان‌سازی تردد در محور هراز خبر داد و گفت: هم‌اکنون ترافیک در بیشتر نقاط این جاده شریانی نیمه‌سنگین بوده و در برخی مناطق روان است

ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران از تلاش راهداران برای روان‌سازی تردد در محور هراز خبر داد و گفت: هم‌اکنون ترافیک در بیشتر نقاط این جاده شریانی نیمه‌سنگین بوده و در برخی مناطق روان است.
علی نوری‌پور دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار کرد: راهداران محور مواصلاتی هراز به صورت شبانه‌روزی در حالت آماده‌باش بوده و هم‌اکنون برای روان‌سازی تردد در محور هراز تلاش دارند.

وی با بیان اینکه ترافیک در بیشتر نقاط این جاده شریانی نیمه‌سنگین بوده و در برخی مناطق روان است، ادامه داد: هوای بخش لاریجان نیز نیمه‌ابری و صاف است.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران با تأکید بر اینکه چگونگی تردد و ترافیک از منطقه پلور تا گزنک نیز سنگین گزارش شده است، خاطرنشان کرد: رانندگانی که در این محور تردد دارند قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

این مسئول با اشاره به ریزش‌های پی‌درپی کوه در محور هراز و مسدود شدن مقطعی این محور طی روزهای گذشته، یادآور شد: در این بین شاهد کشته و مجروح شدن تعدادی از مسافران نوروزی و هموطنان‌مان بودیم که در نخستین روزهای سال جدید قصد تردد به شمال کشور را داشتند.

نوری‌پور در پایان یادآور شد: بارش شدید باران و روان شدن سیل در منطقه زیارباغ محور هراز هم در روزهای گذشته سیلاب را به همراه داشت که در آن کند شدن تردد خودروها و ترافیک سنگین را در این جاده ریانی کشور شاهد بودیم.