سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ترافیک محور هراز روان است - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک محور هراز روان است

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان با درخواست رعایت قوانین و مقررات توسط رانندگان گفت: هم‌اکنون محور مواصلاتی هراز با ترافیک روان روبه‌روست.

ترافیک محور هراز روان است

یوسف جغتا صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل اظهار کرد: هم‌اکنون ترافیک خودروها در محور مواصلاتی هراز روان بوده و شاهد رفت و آمد عادی هستیم.

وی افزود: با آغاز دور نخست سفرهای تابستانی در روزهای تعطیل عید سعید فطر شاهد رفت و آمد زیادی در این جاده شریانی کشور بودیم.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان اظهار کرد: هم‌اکنون تردد در محور هراز روان بوده هر چند در برخی مناطق همانند پلیس راه لاریجان تونل شماره 7 و محدوده نارنجستان به دلیلی کاهش عرض خیابان شاهد ترافیک مقطعی هستیم.

جغتا با اشاره به اینکه روز گذشته ترافیک هراز سنگین و نیمه سنگین بوده است، بیان کرد: تعداد 20 مسافر در راه مانده بر اثر سنگینی تردد شب گذشته در بخش لاریجان مستقر شدند.

وی گفت: برای تخلیه خودروها و کاهش پس‌زدگی ترافیک از ساعت 15 روز گذشته محور مواصلاتی هراز از منطقه آبسک به سمت تهران یک طرفه شده و این محدودیت ترافیکی تا 2 بامداد امروز ادامه داشت.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان گفت: هم‌اکنون تردد در جاده هراز عادی و دو طرفه بوده همچنین رانندگانی که قصد عبور از این مسیر را دارند احتیاط را در دستور کار قرار دهند.