رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

ترافیک سنگین در مسیر مرزن‌آباد به کرج / تردد در هراز نیمه‌سنگین است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ترافیک سنگین در مسیر مرزن‌آباد به کرج / تردد در هراز نیمه‌سنگین است

ترافیک سنگین در مسیر مرزن‌آباد به کرج / تردد در هراز نیمه‌سنگین است


ترافیک سنگین در مسیر مرزن‌آباد به کرج در محور مواصلاتی کندوان سبب کندی رفت و آمدها شد.

ترافیک سنگین در مسیر مرزن‌آباد به کرج / تردد در هراز نیمه‌سنگین است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، شامگاه جمعه مسیرهای مواصلاتی مهم مازندران دارای تردد زیادی بود و حجم رفت‌و‌آمد در محور مواصلاتی مرزن‌آباد به کرج بیشتر از دیگر مناطق گزارش شده است.

با توجه به اینکه تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 17 روز جمعه در محور کندوان از 15 کیلومتری مرزن‌آباد منطقه دزدبن به سمت کرج به صورت یک‌طرفه اعلام شد، این محدودیت ترافیکی تا یک بامداد امروز شنبه ادامه دارد.

هم‌اکنون هموطنان و مسافرانی که برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته گذشته وارد مازندران شدند در حال ترک این استان هستند به‌گونه‌ای که تردد در مسیر ارتباطی کندوان را به‌کندی روبرو کردند.

در محور مواصلاتی هراز نیز ترافیک نیمه‌سنگین حکم‌فرما است و حجم تردد از شهر گزنگ به سمت پلور و برعکس شدت بیشتری دارد.

در این جاده شریانی کشور تردد انواع تریلی، تمام کامیون و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ممنوع اعلام شده بود.

در مسیرهای ارتباطی داخل استان هم ترافیک نیمه‌سنگین در محور بابلسر به بابل گزارش شده است و خبرنگاران خبرگزاری فارس در استان حجم نیمه‌سنگین ترافیک در بزرگ‌راه بابل به آمل را گزارش کرده‌اند.

در محور فیروزکوه و شهرهای مختلف قائم‌شهر، سوادکوه و زیرآب نیز تردد روان و عبور و مرورها عادی است هر چند در زمینه محدودیت ترافیکی ممنوعیت تردد تمام تریلی‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه و جمعه در مسیر قائم‌شهر به تهران و برعکس نیز برای کاهش ترافیک‌های سنگین اجرایی شده است.

به گزارش فارس، رانندگانی که هم‌اکنون در محورهای مختلف مازندران تردد دارند لازم است با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، با سرعت مطمئنه حرکت کنند و با عدم سبقت بی‌جا و شتاب‌زدگی، سفر خوشی را برای خود و دیگران رقم بزنند.