رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

ترافیک سنگین در مسیر جاده کرج - چالوس - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ترافیک سنگین در مسیر جاده کرج - چالوس

ترافیک سنگین در مسیر جاده کرج - چالوس


رییس اداره راه و شهرسازی چالوس گفت : درحال حاضر تردد در محور کرج - چالوس به سمت چالوس سنگین و در حال حرکت می باشد.

ترافیک سنگین در مسیر جاده کرج - چالوس

رضا کاوه روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از شب گذشته بر حجم خودروهایی که از سمت کرج به چالوس در حال تردد هستند افزوده شده به نحوی که هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در تمامی مسیر به ویژه در شهر مرزن آباد، ولی آباد و سیاه بیشه هستیم.

وی تصریح کرد: با ادامه این روند احتمال یکطرفه شدن جاده دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به ترافیک سنگین در این مسیر از رانندگان خواست ضمن حرکت با سرعت مطمئنه، تجهیزات کامل را با خود همراه داشته و با آرامش رانندگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این مسیر از چالوس به سمت کندوان ترافیک روان است و تمامی نیروهای راهداری در منطقه در حال آماده باش کامل هستند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند.

مسوول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه تا روز جمعه را آفتابی اعلام کرد که در بعد از ظهر با افزایش ابر و رگبار پراکنده همراه خواهد بود.

درجه حرارت کنونی سیاه بیشه 25 درجه سانتیگراد است.

وی تصریح کرد: تردد انواع وسیله نقلیه در محور کرج - چالوس از ساعت 15 امروز تا ساعت 7 صبح روز چهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و این تردد از ساعت 17 امروز تا 7 صبح روز چهارشنبه از سمت کرج تا 15 کیلومتری مرزن آباد(دزبن) یکطرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: علاوه بر ممنوع بودن تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا 24 روز جمعه ، تردد انواع وسیله نقلیه در محور کرج - چالوس نیز از ساعت 12 روز جمعه تا ساعت چهار بامداد شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 15 روز جمعه تا چهار بامداد شنبه از 15 کیلومتری مرزن آباد(دزبن) به سمت کرج یکطرفه می شود.

در این محور تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس نیزکماکان ممنوع است.