سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

ترافیک سنگین در محور کرج ـ چالوس/ جاده چالوس از ساعت 14 امروز یک‌طرفه می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک سنگین در محور کرج ـ چالوس/ جاده چالوس از ساعت 14 امروز یک‌طرفه می‌شود

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس از ایجاد ترافیک سنگین در محور کرج ـ چالوس خبر داد و گفت: جاده چالوس از ساعت 14 امروز یک‌طرفه است.

ترافیک سنگین در محور کرج ـ چالوس/ جاده چالوس از ساعت 14 امروز یک‌طرفه می‌شود

زمان اکبرپور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس اظهار کرد: با توجه به آغاز تعطیلات عید سعید فطر شاهد ورود گردشگران و مسافران به منطقه هستیم که این امر بار ترافیکی سنگینی را از امروز به‌همراه داشت.

وی با اشاره به اینکه ترافیک مسیر کرج چالوس به‌صورت موقتی بوده و در مناطق مختلف متفاوت است، افزود: هم‌اکنون بخش‌هایی از مسیر مانند دره هریجان، سیاه‌بیشه، گچسر و ورودی کرج بار ترافیکی سنگینی دارد.

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس در مورد اعمال محدودیت ترافیکی در جاده چالوس گفت: از روز سه‌شنبه تا روز شنبه 19 تیر ماه تردد انواع کامیون و کامیونت در محور کندوان ممنوع است.

این مسؤول از ممنوعیت تردد برای انواع موتورسیکلت‌ها از ساعت 12 امروز تا 24 روز شنبه هفته آینده خبر داد و اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 امروز تا ساعت 6 صبح روز چهارشنبه از سمت کرج به مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

اکبرپور با اشاره به اینکه احتمال تمدید شدن این محدودیت ترافیکی براساس شرایط حاکم وجود دارد، افزود: جاده چالوس از ساعت 18 امروز تا 6 صبح فردا از سمت مرزن‌آباد به کرج یک‌طرفه می‌شود.

وی با اعلام اینکه از ساعت 12 روز چهارشنبه تا 2 بامداد پنج‌شنبه نیز مسیر جاده چالوس از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه تا 5 بامداد روز شنبه 19 تیرماه از سمت مرزن‌آباد به کرج نیز یک‌طرفه می‌شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس در پایان از استقرار نیروهای راهداری و راهور در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد و گفت: در حال حاضر 15 اکیپ راهداری و راهور در مسیر جاده چالوس مستقر هستند تا با ایمن‌سازی مسیر و تسهیل در تردد مسافران و گردشگران سفر خوبی را برای هم‌میهنان رقم بزنند.