جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

ترافیک سنگین در محور هراز - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک سنگین در محور هراز

علی نوری‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار داشت: هم‌اکنون در برخی از مناطق محور هراز ترافیک سنگینی را شاهد هستیم و در دیگر مناطق این محور پرتردد مواصلاتی کشور ترافیک نیمه‌سنگین است.

وی با اشاره به مناطق پرترافیکی که رفت و آمد خودروها را با مشکل و کندی روبه‌رو کرده است، یادآور شد: در محدود تونل شماره یک به دلیل کاهش عرض خیابان از دو لاین به تک لاین شاهد ترافیک سنگینی از آمل به سمت پایتخت کشور هستیم.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران تصریح کرد: در محدوده پارک جنگلی آمل، منطقه شنگلده، شهر گزنگ و پلور نیز شاهد ترافیک سنگین و صف خودروهای منتظر هستیم.

نوری‌پور خاطرنشان کرد: در روز گذشته نیز ترافیک سنگینی را در این محور شاهد بودیم به طوری که برخی خودروها ساعت‌ها در صف کند تردد منتظر روان شدن بار ترافیکی جاده بودند.

وی گفت: با توجه به تعطیلات سه روز هفته گذشته هموطنان زیادی از استان‌های مختلف و پایتخت کشور راهی استان‌های شمالی شدند و در مقابل هم‌استانی‌های ما نیز برای استفاده از تعطیلات به مناطق ییلاقی بخش لاریجان عزیمت کردند.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران تاکید کرد: رانندگانی که قصد تردد از محور مواصلاتی هراز را دارند با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، خودداری از سبقت‌های نابجا و حرکت در شانه‌های خاکی جاده، گوش سپردن به اوامر ماموران پلیس راه، راهداران و نیروی انتظامی در ایجاد روانی تردد ما را همراهی کرده و علاوه بر آن سفر خوشی را برای خود و دیگر خانواده‌ها رقم بزنند.