سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ترافیک سنگین در محورهای مازندران/مسافران مدیریت سفر داشته باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک سنگین در محورهای مازندران/مسافران مدیریت سفر داشته باشند

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به اینکه ارتفاعات محورهای استان بارانی و لغزنده است، گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محورهای استان حاکم است.

ترافیک سنگین در محورهای مازندران/مسافران مدیریت سفر داشته باشند

جعفر محمدنژاد درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر در محور هراز از ابتدای پارک جنگلی آمل ترافیک سنگین وجود دارد که در ارتفاعات این محور به سمت تهران نیز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم.

وی بیان کرد: وضعیت ترافیک در ارتفاعات محور کندوان به‌صورت نیمه‌سنگین و حدفاصل مرزن‌آباد به‌صورت سنگین است.

رئیس پلیس‌راه مازندران یادآور شد: وضعیت ترافیک در محور سوادکوه از شیرگاه تا زیراب در دور رفت و برگشت به‌صورت نیمه‌سنگین است.

محمدنژاد با اشاره به اینکه ارتفاعات محورهای مازندران بارانی و لغزنده است، اظهار کرد: توصیه ما به رانندگان این است که حتماً تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ را همراه داشته باشند.

وی به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران با توجه به بازگشت برخی مسافران و همچنین آغاز سفر برخی دیگر از آنان اشاره کرد و افزود: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای 13 و 14 فروردین‌ماه سال 95 تا ساعت سه بامداد روزهای بعد از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای چهارم، ششم، 13 و 14 فروردین ماه 95 تا ساعت سه بامداد روزهای بعد از 15 کیلومتری مرزن‌آباد(دزبن) به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، افزود: تردد انواع کامیون از ساعت هشت، 11 فروردین تا ساعت دو بامداد روز 15 فروردین ماه سال 95 از محور هراز ممنوع است.

محمدنژاد بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روزهای 12، 13 و 14 فروردین تا ساعت دو بامداد روزهای بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای12، 13 و 14 فروردین تا ساعت دو بامداد روزهای بعد از آب‌اسک به رودهن ـ محدوده مشاء ـ به‌صورت یک‌طرفه است.

وی تصریح کرد: تردد انواع تریلی و کامیون از ساعت هشت صبح روز 11 فروردین تا ساعت دو بامداد روز 15 فروردین 95 از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

محمدنژاد با اشاره به اینکه لازم است مسافران مدیریت سفر داشته باشند تا گرفتار صف‌های طولانی ترافیک نشوند، گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.