جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

ترافیک سنگین در تمام محورهای مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ترافیک سنگین در تمام محورهای مازندران

ترافیک سنگین در تمام محورهای مازندران


فرمانده پلیس‌راه مازندران، از ترافیک سنگین در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه خبر داد.

ترافیک سنگین در تمام محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری درباره وضعیت جاده‌های مازندران، اظهار کرد: با توجه به اینکه سفرهای نوروزی به پایان رسیده و مسافران در حال بازگشت هستند ترافیک در تمامی محورهای «هراز، کندوان و فیروزکوه» سنگین است.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران، بیان داشت: تردد موتورسیکلت در تمام بزرگراه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج - چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

فرمانده پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است، افزود: تردد تمام کامیون و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی ممنوع اعلام شده‌ است.

محمدنژاد ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 لغایت دو بامداد روز جمعه 14 فروردین ماه از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی اظهار داشت: تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از محور فیروزکوه ممنوع است.

فرمانده پلیس‌راه مازندران با اعلام اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیون‌ها از محور کرج - چالوس ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 لغایت سه بامداد روز جمعه 14 فروردین ماه 94 از کرج به مرزن‌آباد ممنوع خواهد بود.

محمدنژاد یادآور شد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه 14 فروردین ماه از مرزن‌آباد به سمت میدان امیرکبیر کرج به صورت یک‌طرفه است.

وی با بیان اینکه گردشگران جاده را نیز بخشی از سفر خود بدانند، بیان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و به دور از عجله و شتاب رانندگی کنند و با همکاری پلیس راه سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

فرمانده پلیس‌راه مازندران خاطرنشان کرد: افراد در صورت لزوم از سفرهای غیرضروری با توجه به بازگشت مسافران پرهیز کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.