رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

ترافیک روان در جاده های ارتباطی مازندران با اعمال برخی محدودیتها - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک روان در جاده های ارتباطی مازندران با اعمال برخی محدودیتها

رییس پلیس راه مازندران در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک در جاده های هراز ،کندوان و سوادکوه روان است گفت : به منظور رفت و آمد آسان خودروها اجرای محدودیتهای ترافیکی تا جمعه در محورهای ارتباطی مازندران ادامه دارد .
سرهنگ محمدنژاد افزود : بر این اساس ترددموتور سیکلت تا ساعت 24 جمعه در همه جاده های استان وتردد انواع کامیون بجز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در محور هراز از ساعت6 تا 24 امروز و فردا ممنوع خواهد بود.
او با اشاره به  ادامه ممنوعیت تردد تریلی در محور هراز ،رفت و آمد تریلی در محور سوادکوه  را نیزاز ساعت 6 تا 24 جمعه ممنوع اعلام کرد و گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان نیز از ساعت 14 تا 24 جمعه از کرج به مرزن آباد ممنوع و از  ساعت 17 تا 24 جمعه از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد به سمت کرج  یکطرفه است .
رییس پلیس راه مازندران همچنین از بسته بودن لاین جنوب به شمال آزادراه  تهران – شمال درجاده چالوس خبرداد و خاطرنشان کرد :این مسیر برای اجرای عملیات راهسازی ،ایمن سازی و نصب گاردریل تا 20 اسفند مسدود خواهد بود.
سرهنگ محمدنژاد به رانندگان توصیه کرد با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همراه داشتن تجهیزات زمستانی در مسیرها تردد کنند .

{jcomments off}